Na šesti hřištích pokračoval o víkendu jedenadvacátým kolem TaNET okresní fotbalový přebor II. třídy.

Vedoucí tým Studánka opět hrál na hřišti soupeře a opět naděloval s nulou. Po jedenáctigólovém výprasku Sulislavi tentokrát nastřílel jen o čtyři branky méně domácímu Kostelci.

Podobně suverénně si vedly šestigólové týmy Boru proti Černošínu a Lomu v Bezdružicích.

Tři nejlepší týmy tabulky tak svým soupeřům nasázely dohromady 19 branek.

Výhra se příliš nečekala od dvanácté Přimdy, která dokázala urvat tři body v Kšicích. Rozhodl o nich jediným gólem Lukáš Teplárek.

V dresu stříbrské rezervy vsítil Patrik Jirka během půl hodiny rychlý hattrick při osmigólové demolici neškodné Sulislavi.

Kostelec – Studánka 0:7

Poločas: 0:2 Branky: 44., 62. Josef Vyšňovský,, 64., 88. Jan Horáček, 35. Martin Hladík,50. Rudolf Blatnický, 64. Daniel Půža. Rozhodčí: Hromka. ŽK: 3:0. Diváci: 45.

Kšice – Přimda 0:1

Poločas: 0:0. Branky: 73. Lukáš Teplárek. Rozhodčí: Šichevičová. ŽK: 4:2. ČK: 1:1 (73. Pavel Kaprhál – 65. David Ferdinandy). Diváci: 53.

Bor – Černošín 6:0

Poločas: 3:0. Branky: 6., 9. Jiří Stránský, 23. David Jutka, 49. Jan Maczko, 60. Roman Umanskyi, 70. David Vitoň. Rozhodčí: Kroupa. ŽK: 1:2. Diváci: 50.

Bezdružice – Lom 0:6

Poločas: 0:4. Branky: 7., 27. Jakub Bukva, 65., 83. Martin Stec, 33. Jan Bukva, 40. Mykola Rosokha. Rozhodčí: Landrgott. ŽK: 1:0. Diváci:35.

Kladruby – Částkov 1:3

Poločas: 0:0. Branky: 58. Matěj Havránek – 83., 87. Václav Pešek, 52. Dominik Meľo. Sudí: K. Friedenberger. ŽK: 0:1. Diváci: 40.

Stříbro B – Sulislav 8:0

Poločas: 5:0. Branky: 6., 14., 36 Patrik Jirka, 1., 26. Petr Demjan, 70. Tomáš Florus, 81. Istvan Locker, 90. Filip Tesař. Rozhodčí: Požárek. ŽK: 0:1. Diváci: 40.