Vítězem se stal Tomáš Miščuk z Tachova, který je zároveň v čele soutěže. O vítězi musel přes shodném bodovém počtu i Supertrefě rozhodnout zisk z předchozího kola.

Ceny pro vítěze jednotlivých kol vyzvedávejte po tel. dohodě na čísle 602 661 178.

Regionálním partnerem Tip ligy čtenářů Tachovského deníku je Rodinný pivovar Chodovar Chodová Planá.

Správné výsledky 7. kola: 1. Stříbro – Nýrsko 0 (1:1), 2. Planá – Mrákov 1 (1:0), 3. Dlouhý Újezd – Chodský Újezd1 (4:1), 4. Tachov – Kdyně 1 (6:1), 5. Krchleby – Chodová Planá 1 (6:3), 6. Bor – Částkov 2 (2:4), 7. Stříbro B – Lom 1 (3:0), 8. Planá B – Tisová 2 (0:4), 9. Trpísty – Sulislav 1 (5:1), 10. Ctiboř – Bernartice 2 (2:6). Supertrefa: 51.

Neznámý vandal poškrábal čtyři auta.
Neznámý vandal poškrábal hned čtyři auta

PRŮBĚŽNÉ CELKOVÉ POŘADÍ - JEDNOTLIVCI:

1. až 3. místo

TC0005 Tomáš Miščuk, Tachov 13 94

TC0029 Milan Matoušek, Tachov 10 94

TC0059 Radek Mazanec, Planá 10 94

4. až 7. místo

TC0086 Václav Křemen ml., Tachov 10 91

TC0085 Václav Křemen st., Tachov 10 91

TC0006 Václav Mazanec, Zadní Chodov 10 91

TC0057 Michal Mazanec, Tachov 10 91

8. až 15. místo

TC0021 Karel Novotný, Tisová 13 88

TC0060 Lucie Šmatová, Planá 10 88

TC0038 Pavel Žalud, Tachov 10 88

TC0052 Jiří Benáček, Tachov 7 88

TC0022 Jana Duspivová, Studánka 7 88

TC0051 Milan Javorský, Bor 7 88

TC0049 Petr Loukota, Bor 7 88

TC0050 Marta Loukotová, Bor 7 88

16. až 18. místo

TC0004 Oksana Pasmurteva, Tachov 13 85

TC0072 Pavel Kaprhál, Kšice 10 85

TC0091 Jaroslav Kolesa ml., Konstantinovy Lázně 10 85

19. místo

TC0058 Petra Mazancová, Tachov 10 83

20. až 25. místo

TC0066 Karel Štrupl, Tachov 10 82

TC0061 Josef Uhlíř, Tachov 10 82

TC0064 Lucie Uhlířová, Tachov 10 82

TC0012 Vladimír Matoušek, Lom u Tachova 7 82

TC0063 Martin Uhlíř, Tachov 7 82

TC0062 Jana Uhlířová, Tachov 7 82

26. až 31. místo

TC0116 Karel Duda, Tisová 10 79

TC0115 Anna Dudová, Tisová 10 79

TC0068 Martin Pospíšil, Tachov 10 79

TC0035 Miroslav Bočan, Bor 7 79

TC0101 Miroslav Bostl, Damnov 7 79

TC0055 Petr Lokajíček, Tachov 7 79

32. až 39. místo

TC0048 Tomáš Rytíř, Vejprnice 13 76

TC0047 Radek Rytíř, Brod u Stříbra 13 76

TC0046 Jiří Rytíř ml., Vejprnice 13 76

TC0045 Jiří Rytíř st., Kladruby 13 76

TC0092 Jaroslav Kolesa st., Slavice 10 76

TC0053 Jaromír Matoušek, Tachov 10 76

TC0074 Veronika Rubíková, Tachov 7 76

TC0099 Jakub Lancigr, Planá 4 76

40. až 51. místo

TC0031 Zdeněk Andrle, Tachov 10 73

TC0071 Václav Kaprhál, Kšice 10 73

TC0100 Petr Kopáček, Kočov 10 73

TC0043 Václav Lácha, Planá 10 73

TC0044 Tomáš Lácha, Kyjov 10 73

TC0041 Matyáš Lácha, Kyjov 10 73

TC0042 Božena Láchová, Planá 10 73

TC0001 Václav Baxa, Stříbro 7 73

TC0102 Jiří Procházka ml., Damnov 7 73

TC0103 Jiří Procházka st., Damnov 7 73

TC0110 Petr Gajdoš, Studánka 4 73

TC0084 Radek Kopáček, Tachov 4 73

52. místo

TC0039 Jitka Žaludová, Tachov 7 71

53. až 60. místo

TC0095 Vlastimil Strachota, Kladruby 13 70

TC0076 Petra Uhlířová, Tachov 7 70

TC0069 Jiří Volf, Kšice 7 70

TC0090 Dalibor Kolesa, Bezdružice 4 70

TC0082 Ladislav Kopáček nejml., Tachov 4 70

TC0056 Jiří Mikulanda, Tachov 4 70

TC0119 Libuše Vaněčková, Planá 4 70

TC0065 Jan Uhlíř, Tachov 1 70

61. a 62. místo

TC0088 Jiří Koch, Tachov 8 68

TC0002 Libor Zeithaml, Nedražice 2 68

63. až 67. místo

TC0096 Martin Duspiva, Kladruby 13 67

TC0104 Pavel Střihavka, Třemošná 13 67

TC0083 Ladislav Kopáček ml., Tachov 10 67

TC0014 Tomáš Wurm, Planá 7 67

TC0034 Jana Koňaříková, Tachov 4 67

68. až 70. místo

TC0089 Matyáš Kolesa, Bezdružice 10 66

TC0130 Barbora Vaněčková, Planá 7 66

TC0124 Veronika Wurmová st., Planá 7 66

71. až 79. místo

TC0093 Josef Duspiva, Holostřevy 13 64

TC0094 Martina Duspivová, Kladruby 13 64

TC0020 Miloslava Duspivová, Kladruby 13 64

TC0105 Josef Chum, Studánka 13 64

TC0114 Jana Šoporová, Studánka 13 64

TC0023 Luboš Duspiva, Nové Sedliště 10 64

TC0003 Jiří Bouše, Holostřevy 7 64

TC0027 Jiří Duspiva, Studánka 7 64

TC0040 Jiří Bočan, Bor 4 64

80. až 83. místo

TC0126 Josef Grzib, Studánka 4 63

TC0138 Jaroslav Vaněček ml., Planá 4 63

TC0016 Pavel Kopecký, Tachov 3 63

TC0117 Karel Duda ml., Tisová 0 63

84. místo

TC0073 Miroslav Chmelař, Rozvadov 7 62

85. až 94. místo

TC0030 Jaroslava Matoušková, Tachov 10 61

TC0097 Miroslav Bostl ml., Damnov 7 61

TC0011 Jiří Duchoň, Studánka 7 61

TC0070 Martin Kundrát, Stříbro 7 61

TC0113 Ján Strašík, Studánka 7 61

TC0077 Jana Kotousová, Tachov 4 61

TC0025 Václav Opava, Planá 4 61

TC0079 Jitka Prokopová, Tachov 4 61

TC0080 Pavla Rybová, Tachov 4 61

TC0078 Alena Veletová, Tachov 4 61

95. až 97. místo

TC0122 Eva Andrlová, Tachov 10 60

TC0125 Ludmila Grzibová, Studánka 10 60

TC0136 František Krivda, Vysočany 10 60

98. až 106. místo

TC0098 Erik Šály, Brod nad Tichou 10 58

TC0107 Miroslav Duspiva, Kladruby 7 58

TC0106 Jaroslav Duspiva, Kladruby 7 58

TC0108 František Fafílek, Stříbro 7 58

TC0054 Josef Hataj, Tachov 7 58

TC0109 Vlasta Rynešová, Stříbro 7 58

TC0032 Jan Toman, Lestkov 7 58

TC0075 Markéta Rubíková, Tachov 4 58

TC0033 Petr Koňařík, Tachov 1 58

107. až 109. místo

TC0137 Lenka Krivdová, Vysočany 10 57

TC0017 Tomáš Kopecký, Tachov 9 57

TC0036 Václava Jamrichová, Vysočany 7 57

110. a 111. místo

TC0008 Jan Jucha, Bíletín 10 56

TC0087 Alena Petrová, Tachov 5 56

112. až 114. místo

TC0111 Bohumila Matoušková, Studánka 4 55

TC0024 Božena Opavová, Planá 1 55

TC0067 Tomáš Pospíšil, Tachov 1 55

115. až 118. místo

TC0128 Josef Janča, Tachov 7 54

TC0120 Romana Janotová, Pernarec 7 54

TC0134 Radek Tříska, Vysočany 7 54

TC0013 Alena Kopecká, Tachov 0 54

119. a 120. místo

TC0007 Miloslav Jucha, Bíletín 7 53

TC0026 Josef Kadlec, Bor 1 53

121. až 123. místo

TC0131 Jiří Duspiva st., Milíře 7 51

TC0112 Jiřina Pintířová, Studánka 0 51

TC0133 Vladimir Prokopenko, Tachov -2 51

124. a 125. místo

TC0037 Zdenko Petráš, Dlouhý Újezd 10 50

TC0139 Luboš Duspiva, Studánka 7 50

126. místo

TC0028 Miloš Hataj, Tachov 1 49

127. místo

TC0132 Patrik Hána, Tachov 10 48

128. místo

TC0015 Roman Frouz, Planá 10 47

129. a 130. místo

TC0019 Jana Rieke, Planá 4 46

TC0009 Vlastimil Hudák, Tachov -1 46

131. místo

TC0129 Václav Kolář, Studánka 7 45

132. místo

TC0121 Hana Opavová, Horšov 0 44

133. místo

TC0135 Martin Šika, Tachov 2 43

134. místo

TC0118 Jaroslav Vaněček, Planá 1 42

135. místo

TC0142 Milan Belák, Boněnov 13 41

136. místo

TC0081 Ladislav Kopáček st., Tachov 7 40

137. místo

TC0147 Olga Tomanová, Vysoké Jamné 10 38

138. místo

TC0144 Karel Zušťák st., Tachov 7 36

139. a 140. místo

TC0146 Miroslav Sedláček, Chodová Planá 13 35

TC0143 Josef Hromíř, Planá 7 35

141. až 149. místo

TC0148 Ivana Heinzlová, Studánka 7 34

TC0010 Jiří Pintíř, Studánka 7 34

TC0140 Jaroslav Formánek, Částkov 0 34

TC0018 Věra Kopáčková, Planá 4 33

TC0145 Karel Zušťák ml., Tachov 10 30

TC0127 Lenka Krausová, Studánka 7 24

TC0141 Marti Ryt, Planá 7 23

TC0149 Jiří Marvan, Lom u Tachova 0 7

TC0123 Veronika Wurmová, Planá 0 1

PRŮBĚŽNÉ CELKOVÉ POŘADÍ - TÝMY:

1. místo

Baníkovci Z. Chodov 40 356

2. místo

Loukotým Bor 28 352

3. místo

Viktoria Tachov 34 328

4. místo

Parenti Tisová 33 309

5. místo

Busak Tachov 33 306

6. místo

Fist Team Kladruby 52 304

7. místo

Farma Slavice 34 297

8. a 9. místo

Damnovští jezdci 34 292

Sparta Planá 40 292

10. místo

Pati Kšice 34 289

11. až 21. místo

Škodováci Tachov 22 286

SPP Obušek TC 28 283

U Rumu 31 268

Chmelíci Tachov 25 266

Vlamirema 52 265

Kozonautí 25 250

Kopačky Tachov 16 244

JLBJ Planá 16 241

Hospoda kulatá bába 15 240

VKV Kladruby 28 232

FC Dušanko Idunk 17 196

Autor: jk, vyd, rba