Vítězkou 13. kola se stala Veronika Rubíková z Tachova, která byla ze tří šestnácti bodových tipérů nejblíže Supertrefě (20).

Ceny pro vítěze jednotlivých kol vyzvedávejte po telefonické dohodě na čísle 602 661 178.

Celkové výsledky podzimní Tip ligy jsou prozatím předběžné. Tachovský deník má totiž informaci o tom, že několik hráčů z Bezdružicka, kteří kupony posílají poštou, podávalo svoje tikety České poště ve středu 11. listopadu, doposud ale obálky s tikety nedorazily. Nejedná se o ojedinělý případ, situace se opakovala už i v některých minulých kolech.

Pokud obálky s tikety dorazí a budou mít na razítku datum, které ještě dovoluje výsledky započítat, pořadí Tip ligy bude upraveno.

Celkové vyhlášení 10 nejúspěšnějších hráčů a nejlepšího kolektivu, včetně losování výherce piva na celý rok, které se vždy konalo v prostorách tradičního regionálního partnera Tip ligy Rodinného pivovaru Chodovar v Chodové Plané, není zatím vzhledem k vládním opatřením možné.

Chceme ale tuto tradici zachovat, a tak sledujte Tachovský deník i jeho webové stránky, kde vás budeme o vyhlášení vítězů a jeho termínu informovat.

Správné výsledky zápasů 13. kola Tip ligy:

1. Portugalsko – Francie LN A 0:1 2

2. Švédsko – Chorvatsko LN A 2:1 1

3. Švýcarsko – Španělsko LN A 1:1 0

4. Belgie – Anglie LN A 2:0 1

5. Itálie – Polsko LN A 2:0 1

6. Slovensko – Skotsko LN B 1:0 1

7. Česko – Izrael LN B 1:0 1

8. Wales – Irsko LN B 1:0 1

9. Gruzie – Arménie LN C 1:2 2

10. Malta – Andorra LN D 3:1 1

Supertrefa (celkový počet gólů v uvedených utkáních) = 20

PŘEDBĚŽNÉ CELKOVÉ POŘADÍ - JEDNOTLIVCI

1. – 2. místo

TC0052 Jiří Benáček, Tachov 10 134

TC0051 Milan Javorský, Bor 10 134

3. místo

TC0005 Tomáš Miščuk, Tachov 7 134

4.-5. místo

TC0049 Petr Loukota, Bor 10 131

TC0050 Marta Loukotová, Bor 10 131

6. místo

TC0115 Anna Dudová, Tisová 10 131

7. místo

TC0091 Jaroslav Kolesa ml., Konst. Lázně 0 130

8. místo

TC0116 Karel Duda, Tisová 13 128

9. místo

TC0029 Milan Matoušek, Tachov 10 128

10. místo

TC0006 Václav Mazanec, Zadní Chodov 7 128

11. místo

TC0057 Michal Mazanec, Tachov 7 128

12. místo

TC0059 Radek Mazanec, Planá 4 128

13. místo

TC0072 Pavel Kaprhál, Kšice 7 125

14. až 16. místo

TC0004 Oksana Pasmurteva, Tachov 7 122

TC0022 Jana Duspivová, Studánka 4 122

TC0060 Lucie Šmatová, Planá 4 122

17. a 18. místo

TC0058 Petra Mazancová, Tachov 7 120

TC0086 Václav Křemen ml., Tachov 4 120

19. až 23. místo

TC0044 Tomáš Lácha, Kyjov 13 119

TC0043 Václav Lácha, Planá 13 119

TC0041 Matyáš Lácha, Kyjov 13 119

TC0042 Božena Láchová, Planá 13 119

TC0064 Lucie Uhlířová, Tachov 10 119

24. místo

TC0117 Karel Duda ml., Tisová 7 118

25. místo

TC0085 Václav Křemen st., Tachov 4 117

26. až 31. místo

TC0074 Veronika Rubíková, Tachov 16 116

TC0101 Miroslav Bostl, Damnov 10 116

TC0100 Petr Kopáček, Kočov 10 116

TC0119 Libuše Vaněčková, Planá 10 116

TC0062 Jana Uhlířová, Tachov 7 116

TC0063 Martin Uhlíř, Tachov 4 116

32. místo

TC0130 Barbora Vaněčková, Planá 10 115

33. místo

TC0001 Václav Baxa, Stříbro 16 114

34. a 35. místo

TC0061 Josef Uhlíř, Tachov 7 113

TC0092 Jaroslav Kolesa st., Slavice 0 112

36. a 37. místo

TC0073 Miroslav Chmelař, Rozvadov 4 111

TC0039 Jitka Žaludová, Tachov 4 111

38. až 41. místo

TC0084 Radek Kopáček, Tachov 10 110

TC0035 Miroslav Bočan, Bor 7 110

TC0069 Jiří Volf, Kšice 7 110

TC0053 Jaromír Matoušek, Tachov 4 110

42. a 43. místo

TC0138 Jaroslav Vaněček ml., Planá 10 109

TC0136 František Krivda, Vysočany 4 109

44. místo

TC0014 Tomáš Wurm, Planá 10 108

45. až 51. místo

TC0071 Václav Kaprhál, Kšice 7 107

TC0099 Jakub Lancigr, Planá 7 107

TC0012 Vladimír Matoušek, Lom u Tachova 7 107

TC0068 Martin Pospíšil, Tachov 7 107

TC0046 Jiří Rytíř ml., Vejprnice 4 107

TC0045 Jiří Rytíř st., Kladruby 4 107

TC0065 Jan Uhlíř, Tachov 1 107

52. místo

TC0021 Karel Novotný, Tisová 13 106

53.až 57. místo

TC0103 Jiří Procházka st., Damnov 10 104

TC0027 Jiří Duspiva, Studánka 4 104

TC0137 Lenka Krivdová, Vysočany 4 104

TC0047 Radek Rytíř, Brod u Stříbra 4 104

TC0048 Tomáš Rytíř, Vejprnice 4 104

58. až 60. místo

TC0090 Dalibor Kolesa, Bezdružice 0 103

TC0102 Jiří Procházka ml., Damnov 10 102

TC0083 Ladislav Kopáček ml., Tachov 0 102

61. až 64. místo

TC0056 Jiří Mikulanda, Tachov 7 101

TC0031 Zdeněk Andrle, Tachov 4 101

TC0066 Karel Štrupl, Tachov 4 101

TC0038 Pavel Žalud, Tachov -5 101

65. místo

TC0034 Jana Koňaříková, Tachov 7 100

66. až 68. místo

TC0110 Petr Gajdoš, Studánka 10 99

TC0008 Jan Jucha, Bíletín 10 99

TC0082 Ladislav Kopáček nejml., Tachov 0 99

69. až 75. místo

TC0077 Jana Kotousová, Tachov 10 98

TC0079 Jitka Prokopová, Tachov 10 98

TC0080 Pavla Rybová, Tachov 10 98

TC0098 Erik Šály, Brod nad Tichou 10 98

TC0078 Alena Veletová, Tachov 10 98

TC0076 Petra Uhlířová, Tachov 7 98

TC0124 Veronika Wurmová st., Planá 7 98

76. a 77. místo

TC0055 Petr Lokajíček, Tachov 13 97

TC0036 Václava Jamrichová, Vysočany 7 97

78. až 80. místo

TC0097 Miroslav Bostl ml., Damnov 10 95

TC0030 Jaroslava Matoušková, Tachov 10 95

TC0075 Markéta Rubíková, Tachov 7 95

81. a 82. místo

TC0134 Radek Tříska, Vysočany 10 94

TC0089 Matyáš Kolesa, Bezdružice 0 93

83. a 84. místo

TC0067 Tomáš Pospíšil, Tachov 13 92

TC0104 Pavel Střihavka, Třemošná -2 92

85. a 86. místo

TC0033 Petr Koňařík, Tachov 13 91

TC0122 Eva Andrlová, Tachov 4 91

87. a 88. místo

TC0105 Josef Chum, Studánka 4 89

TC0114 Jana Šoporová, Studánka 4 89

89. a 90. místo

TC0109 Vlasta Rynešová, Stříbro 7 88

TC0132 Patrik Hána, Tachov 1 88

91. a 92. místo

TC0002 Libor Zeithaml, Nedražice 7 87

TC0007 Miloslav Jucha, Bíletín 4 87

93. a 94. místo

TC0040 Jiří Bočan, Bor 16 86

TC0023 Luboš Duspiva, Nové Sedliště 7 86

95. místo

TC0107 Miroslav Duspiva, Kladruby 4 85

96. a 97. místo

TC0028 Miloš Hataj, Tachov 10 83

TC0019 Jana Rieke, Planá 7 83

98. až 100. místo

TC0131 Jiří Duspiva st., Milíře 10 82

TC0003 Jiří Bouše, Holostřevy 7 82

TC0133 Vladimir Prokopenko, Tachov 4 82

101. a 102. místo

TC0088 Jiří Koch, Tachov 4 81

TC0025 Václav Opava, Planá 1 81

103. místo

TC0108 František Fafílek, Stříbro 4 80

104. až 106. místo

TC0144 Karel Zušťák st., Tachov 10 79

TC0118 Jaroslav Vaněček, Planá 7 79

TC0016 Pavel Kopecký, Tachov 0 79

107. a 108. místo

TC0037 Zdenko Petráš, Dlouhý Újezd 10 78

TC0126 Josef Grzib, Studánka 0 78

109. místo

TC0054 Josef Hataj, Tachov 4 77

110. a 111. místo

TC0106 Jaroslav Duspiva, Kladruby 4 76

TC0113 Ján Strašík, Studánka 1 76

112. a 113. místo

TC0139 Luboš Duspiva, Studánka 4 75

TC0011 Jiří Duchoň, Studánka 1 75

114. a 115. místo

TC0112 Jiřina Pintířová, Studánka 1 74

TC0095 Vlastimil Strachota, Kladruby 0 74

116. místo

TC0121 Hana Opavová, Horšov 10 73

117. a 118. místo

TC0026 Josef Kadlec, Bor 4 72

TC0032 Jan Toman, Lestkov 1 72

119. místo

TC0096 Martin Duspiva, Kladruby 0 71

120. místo

TC0017 Tomáš Kopecký, Tachov 0 70

121. až 123. místo

TC0087 Alena Petrová, Tachov 10 69

TC0013 Alena Kopecká, Tachov 0 69

TC0070 Martin Kundrát, Stříbro 0 69

124. až 127. místo

TC0081 Ladislav Kopáček st., Tachov 7 68

TC0093 Josef Duspiva, Holostřevy 0 68

TC0094 Martina Duspivová, Kladruby 0 68

TC0020 Miloslava Duspivová, Kladruby 0 68

128. místo

TC0111 Bohumila Matoušková, Studánka 1 67

129. a 131. místo

TC0143 Josef Hromíř, Planá 7 66

TC0024 Božena Opavová, Planá 4 66

TC0125 Ludmila Grzibová, Studánka 0 66

132. až 134. místo

TC0135 Martin Šika, Tachov 4 64

TC0145 Karel Zušťák ml., Tachov 4 64

TC0120 Romana Janotová, Pernarec 0 64

135. až 137. místo

TC0147 Olga Tomanová, Vysoké Jamné 10 63

TC0129 Václav Kolář, Studánka 4 63

TC0128 Josef Janča, Tachov -2 63

138. místo

TC0018 Věra Kopáčková, Planá 4 61

139. místo

TC0146 Miroslav Sedláček, Chodová Planá 13 60

140. místo

TC0142 Milan Belák, Boněnov 2 59

141. místo

TC0009 Vlastimil Hudák, Tachov 5 57

142. místo

TC0140 Jaroslav Formánek, Částkov 4 56

143. místo

TC0148 Ivana Heinzlová, Studánka 1 55

144. místo

TC0015 Roman Frouz, Planá 0 53

145. místo

TC0141 Martin Rut, Planá 4 48

146. a 147. místo

TC0127 Lenka Krausová, Studánka 4 39

TC0010 Jiří Pintíř, Studánka 1 39

148. místo

TC0149 Jiří Marvan, Lom u Tachova 0 7

149. místo

TC0150 Petr Plecitý, Dlouhý Újezd 0 4

150. místo

TC0123 Veronika Wurmová, Planá 0 1

PŘEDBĚŽNÉ CELKOVÉ VÝSLEDKY - TÝMY:

1. místo

Loukotým Bor 40 530

2. místo

Baníkovci Z. Chodov 22 498

3. místo

Parenti Tisová 43 483

4. místo

Sparta Planá 52 476

5. místo

Viktoria Tachov 28 464

6. místo

Farma Slavice 0 438

7. místo

Fist Team Kladruby 16 422

8. místo

Chmelíci Tachov 34 420

9. místo

JLBJ Planá 37 419

10. místo

U Rumu 37 416

11. místo

Damnovští jezdci 28 414

12. místo

Pati Kšice 21 411

13. místo

Škodováci Tachov 25 407

14. místo

Kopačky Tachov 40 392

15. místo

Busak Tachov 22 387

16. místo

SPP Obušek TC 28 385

17. místo

Kozonautí 17 379

18. místo

VKV Kladruby 19 329

19. místo

FC Dušanko Idunk 19 328

20. místo

Hospoda kulatá bába 13 316

21. místo

Vlamirema 0 281

Jan Vydra, Jiří Kohout