„Chceme hrát na špičce tabulky. O postupu do divize není nutno uvažovat a předbíhat. To se uvidí až na konci jara. Myslím si, že o ten postup si to rozdají Louny a Štětí,“ přemítá manažer Vilémova Libor Sklenář.

Tým, který jako trenér opět vede František Dužár, začal s letní přípravou 17. července. „V prvním přátelském zápase jsme porazili Přepeře 4:2. Skalp divizního nováčka je velmi cenný. Pak jsme hráli v Děčíně s tamním Unionem. Domácí nebyli kompletní a my vyhráli 7:0,“ připomněl Sklenář. V generálce pak Vilémov jasně porazil Benešov nad Ploučnicí. Účastník I.A třídy si odvezl debakl 1:8.

Změny v hráčském kádru jsou pak spíše kosmetického charakteru. „Do Souše odešel Jan Malec, naopak z Německa přichází Kamil Hošek. Z Varnsdorfu k nám ještě jde Miroslav Luňák,“ prozradil Sklenář.

Ten si pochvaluje i trenérské dovednosti Františka Dužára. „Trenér Dužár zůstává a jsem za to rád, podařilo se mu z mančaftu skutečně vytěžit maximum. Stmelil kolektiv a dokázal výrazně zvýšit tréninkovou docházku oproti minulým sezonám,“ dodal na závěr.

Vilémov odstartuje sezonu 11. srpna, kdy od sedmnácti hodin hostí FK Litoměřicko B.