Mladší žáci FK Tachov se nenechali zahambit a po vzoru svých starších spoluhráč také oni dokázali nad klokany zvítězit v poměru 5:2. Prvních pět minut se hrálo více na polovině domácích, kteří udělali několik chyb v rozehrávce a dostali se pod tlak. V dalších minutách se hra vyrovnala a rušno bylo před oběma šestnáctkami. Na první branku si museli příznivci počkat až do 17. minuty a radost byla na straně domácích. Dvořák utekl obraně, obešel i gólmana a poslal míč do sítě – 1:0. Odpovědí Bohemky byla nepříjemná střela, ale výborně se předvedl domácí Faltus. Ve 23. minutě utekl obraně hostů opět Dvořák, ale tentokrát minul branku. V samém závěru mohly ještě oba týmy změnit skóre, ale hosté a ani domácí Dvořák a Bezdička úspěšní nebyli. Druhý poločas začal svižně. Nejdříve stříleli hosté, ale Faltus byl na místě.

Na druhé straně se po třech odehraných minutách našel Dvořák Bezdičku, který ve skluzu skóroval – 2:0. V dalších minutách přišel velký tlak Bohemians, Obrana nebezpečí odvracela, ovšem ve 37. minutě už kapitulovala po střele Blechy – 2:1. Domácí odpověděli na gól klokanů jak nejlépe mohli. Ve 40. minutě skóroval Dvořák – 3:1. O dvě minuty později se při trestném kopu hostů vyznamenal gólman Faltus a své umění prokázal i při dalších pokusech soupeře. Kapituloval až ve 46. minutě po trefě Čapka – 3:2.

V 52. minutě se před brankou Bohemians ocitl domácí Dvořák, kličkou však Roshana neobelstil. Čtyři minuty nato už byli domácí úspěšní, když nejdříve zakončoval Bezdička, jeho pokus pak dorážel Žipaj – 4:2. Pražané šli okamžitě z rozehrávky do protiútoku, zakončovali střelou, kterou Faltus jen vyrazil, ale na odražený míč už dobíhající hráč nedosáhl. V poslední minutě utkání předvedli domácí ještě jednu pohlednou akci, když po ose Žipaj, Dvořák a Bezdička posledně jmenovaný udělal kličku gólmanovi a upravil na konečných 5:2.

FK Tachov - Bohemians Praha 1905 5:2. Poločas: 1:0. Rozhodčí: Košan – Šlapák, Štrincl. Diváci: 60.

TACHOV: Faltus - Danko, Klesa, Sláma, Dvořák, Vácha, Marek, Ditrych, Pták, Bezdička, Diviš. Střídali Žipaj a Pohl. Trenéři Janák a Hudec, as. trenéra Sňozík, ved. mužstva Volka.