Fotbalisty Tachova čeká dnes dopoledne další boj o divizní body. Od 10.15 hodin se utkají s jedenáctým Vltavínem. Zprávy z tachovské kabiny nejsou po vítězném derby se Sl. Vejprnice příznivé. „Na marodce jsou stále Kaše, Lukáš Čížek a dlouhodobě zraněný Honza Viterna. Bohužel, z pracovních důvodů nemáme k dispozici ani Elijaše,“ provedl inventuru kádru asistent trenéra FK Tachov Vladimír Pintíř, jenž za pozitivum považuje uzdravení Šáchy, který by měl být podle jeho slov na lavičce a připraven do hry.

Došlo ale k totálnímu rozpadu obranné řady a právě obdržené tři branky s Vejprnicemi varují. „Díval jsem se na video z tohoto utkání. Naše obranná hra tam byla špatná, musíme se s tím nějak poprat a hlavně se vyvarovat individuálních chyb. Proti Vltavínu by se nám mohly hodně vymstít,“ poznamenal na adresu hráčů asistent trenéra. Vltavín v posledních kolech nastřílel dost branek, což může Tachovany děsit.

„My o tom víme, skóre ze tří zápasů mají 10:0, ale na druhé straně třeba Votice dohrávaly bez tří vyloučených hráčů. Před touto sérií hrál proti nim Motorlet zanďoura a zvítězil 1:0. Žádnému mužstvu se nehraje dobře do plných. My se soustředíme v naší momentální situaci hlavně na obrannou hru. Musíme si dát pozor na jejich klíčové hráče v útoku a ve středu záložní řady,“ nastínil taktiku, která by měla vést k úspěchu, asistent trenéra FK Tachov. „Samozřejmě jdeme do každého utkání s cílem vyhrát, ale i bod by měl pro nás cenu zlata,“ dodal Pintíř.