AKTUÁLNĚ - PRÁVĚ DOHRÁNO

TACHOVSKO - Jak si vedla fotbalová mužstva z Tachovska

28.9.2008

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Antonín Hříbal

1. A třída: Bezdružice - Blovice 1:2, Rozvadov - Příkosice 0:1. Stříbro - Sušice 2:1.

1.B třída: K. Lázně - Mrákov 2:1, H. Huť - Bor 2:1, H. Týn - Dl. Újezd 1:2.

II. třída: Ch. Újezd - Z. Chodov 7:0, Halže - Kostelec 1:3, Částkov - Kšice 3:3, Přimda - Záchlumí 6:0, Ch. Planá - Stříbro B 8:0, Černošín - Lom 3:0. Dl. Újezd B - Planá 1:1

III. třída: Sulislav - Planá B 8:2, St. Sedliště - Svojšín 8:0, Damnov - Kšice B 11:0, Kokašice - Hošťka 7:0, Lesná - K. Lázně B 3:0. Bezdružice B Kladruby 1:1, Studánka - Erpužice 2:1.

IV. třída: Stráž - Trpísty 9:2.Třemešné - Milíře 7:1, Ch. Planá B - Ctiboř 8:1, Lom B - Brod 4:2, Tachov B - Částkov B 6:2, Tisová - Studánka B 3:2. Kladruby B - Zhoř 5:1, H. Kozolupy - Holostřevy 2:5, Bor B - Vranov 1:0.

28.9.2008 VSTUP DO DISKUSE
Miloš Zeman v Plzni
30

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman dorazil do Plzně v dobré náladě

Rybník Regent u Chodové Plané na Tachovsku se připravuje na výlov.
8

ZMĚNA: Výlov Regentu začne v pátek, termín ale může ovlivnit teplé počasí

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Studentky z Plané soutěžily v čepování piva

Planá – Soutěže v čepování piva, pořádané v rámci výstavy v pražských Letňanech, se zúčastnily studentky druhého ročníku Střední školy živnostenské v Plané Kristýna Országová a Karina Svobodová.

Škodovka prohrála, přesto je první

Litvínov, Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň sice v úterním 14. kole prohráli na ledě posledního Litvínova po prodloužení 1:2, přesto se vyhoupli do čela extraligy  před Kometu. Obhájci titulu totiž vyšli naprázdno v Třinci, ale za Škodovkou zaostávají na začátku druhé čtvrtiny jen o skóre.

Okresní derby mezi Planou a Borem vyhráli hosté, Planá je poslední

Tachovsko – Fotbalisté první krajské soutěže, 1.B třídy, mají za sebou další zápasy. Ty přinesly zajímavé duely a padaly pěkné branky.