Na útulném stadionku v Konstantinových Lázních se představili senioři Bohemians Praha 1905. Soupeřem jim byl výběr složený z bývalých i současných hráčů místního Sokola. V pohledném a dramatickém utkání zvítězili Pražané 5:3.

Za letního počasí sledovalo utkání přes 300 spokojených diváků, které Klokani přesvědčovali, že nic neztratili ze svého fotbalového umění. Velký aplaus si zasloužil zejména nestárnoucí Karol Dobiáš. Na hřišti se objevili i bývalí reprezentanti Přemysl Bičovský, Zdeněk Hruška, Zdeněk Prokeš, František Jakubec a Stanislav Levý. Za nemocného Antonína Panenku přijel jeho syn Tomáš, jenž ukázal, že také výborně zvládá fotbalový kumšt.

„Myslím si, že se akce povedla na výbornou a všichni aktéři tak potěšili oko fotbalového diváka, který zase po letech mohl vidět své oblíbence opět v akci,“ pravil sekretář Lázní Karel Seknička. „Pražané byli v Konstantinkách tak spokojeni, že pozvali Lázeňské na odvetné utkání, jež se uskuteční v říjnu v jejich pověstném dolíčku,“ dodal Seknička.

K. Lázně – Bohemians 1905 5:3 Poločas: 1:1. Branky: Nevařil, J. Velich – Chytra 2, Jakubec, Jiráň, Panenka ml.

Lázně: C. Veselý, Wenzl, M. Velich, J. Velich, Horna, Doležal, Píha, D. Kolesa, Seknička, Kostohryz, Packan, Roman, J. Kolesa, Nevařil, Z. Tahavský, Syrovátka.

Bohemians: Z. Hruška, Valent, Bičovský, Prokeš, Koukal, Dobiáš, Jakubec, Klíma, Levý, Jiráň, Panenka ml., Mojžíš, Chytra, Boháč.