Obě mužstva z Tachovska hrají ve třetím kole Puma krajského přeboru až zítra. Zatímco B. Stříbro se premiérově představí doma, Rozvadovští po dvou zápasech na vlastním trávníku vyjedou poprvé za svým soupeřem a to do Kolovče.

Stříbrští příznivci mohou být zatím spokojeni. Jejich Baník si ze dvou utkáních venku přivezl šest bodů a porvé se jeho hráči představí na Palacké. Podle posledních zpráv z kabiny by měli být všichni hráči v pořádku. „Není tomu tak úplně. Demjan, který musel v Klatovech pro zranění odstoupit, celý týden netrénoval a nad jeho startem se tak vznáší otazník. Pravděpodobně se rozhodne až před utkáním. Jinak jsme kompletní,“ upřesnil informace Deníku trenér B. Stříbro Jaroslav Lorenc, jenž svým svěřencům opět naordinuje ofenzivní pojetí. „Nebudeme nic měnit, tento styl nám přináší bodový zisk,“ pravil stříbrský kouč. „Budu spokojený, když předvedeme kvalitní fotbal a když k tomu přidáme body, tak bych byl samozřejmě spokojenější,“ dodal lodivod Baníku. Na Palacké se dá očekávat velká návštěva. „My proto, aby lidi přišli, už udělali dost. Teď je to jen na nich, jestli si na fotbal najdou cestu. Uvidíme,“ poznamenal Lorenc. Utkání se hraje v neděliod 17 hodin a rozhoduje ho Homr.

Soupeřem Rozvadova je ve třetím kole Slavoj Koloveč, který nečekaně klopýtnul v Touškově a jistě si bude chtít na domácím trávníku napravit reputaci. Našeho nováčka tak čeká velmi náročné utkání. Rozvadovští fotbalisté se ale po utkání s favorizovaným Holýšovem (2:2) přesvědčili, že se dá hrát s každým soupeřem. V Kolovči by měl mít trenér Jan Sopko k dispozici kompletní kádr, i když některé hráče limitují drobné zdravotní problémy. Utkání se hraje v neděli od 16 hodin a řídí ho Niedermayer.