Nováček Puma krajského přeboru B. Stříbro byl ještě v devátém kole první, ale pak už se mu výsledkově i herně přestalo dařit. Sérii proher prodloužil v posledním zápase podzimu. Na domácím trávníku podlehl Chrástu 1:2.

Úvodní minuty se odehrávaly mezi šestnáctkami a na obou stranách hřiště se hráči „blýskli“ sporadickým zakončením. Rušno začalo být až po 20. minutě, kdy o sobě dal vědět hostující Löwy a Matějka reflexivním zákrokem udržel Baník ve hře. O dvě minuty později se blýskl stříbrský gólman při střele Sadílka. Domácí se k vážnější akci dostali ve 25. minutě. Dělovku Pelána vyrazil Kokoška na rohový kop. Zatímco Kertisova střela skončila vysoko nad brankou, hlavičkový pokus Demjana jen těsně minul branku hostů. Ve 35. minutě nasadil k sólu od poloviny hřiště chrástecký Král a při jeho střele, která šla těsně vedle, všem stříbrským zatrnulo. Ve 39. minutě se postaral o vzruch brankář Kokoška. Domácí sportovně vraceli lehký míč směrem ke gólmanovi, tomu míč prošel pod nohama, ale ten míč zachytil ještě před brankovou čárou. V závěru poločasu měl příležitost Löwy, ale nebezpečí uhasil Čížek.

Druhý poločas začal hlavičkou Demjana a ve 48. minutě zahrával Baník trestný kop. Ve skrumáži před brankou se nejlépe orientoval Petraška – 1:0. O minutu později měl na kopačce vyrovnání Brýla, ovšem Matějka byl proti. S přibývajícími minutami byla územní převaha hostů stále větší a vyrovnání viselo ve vzduchu. Kovařík mířil těsně vedle, Sadílka „vychytal“ Matějka. Tlak Chrástu narůstal a ten se v 77. minutě dočkal. Autorem branky byl Löwy – 1:1. Baník by stále pod velkým tlakem a v 81. minutě měl velkou šanci na kopačce Brýla. Branka, která znamenala pro hosty tři body, přišla v 83. minutě a jejím autorem byl Levý – 1:2. Tři minuty nato zahrozil Levý, ale na Matějku nevzrál. V 87. minutě se prosadil ve vzduchu po dlouhém nákopu hlavičkující Demjan, ale radost z vyrovnání domácím zdvižený praporek asistenta.