Fotbalisté B. Stříbro nebodovali ani ve 14. kole Puma krajského přeboru. Na půdě Rapidu prohráli 4:1, když o výsledku bylo rozhodnuto už ve 30. minutě.

Baník si opět nepohlídal začátek utkání a v páté minutě inkasoval zásluhou Žáka – 1:0. Domácí byli i nadále aktivnější a nebezpeční hlavně z rohových kopů. Po dalším z nich zazvonilo ve 13. minutě břevno stříbrské branky a Dyk musel míč vyhlavičkovat, aby zabránil gólu. Do první vážnější akce se hosté dostali až v 19. minutě. Na Pelánův dlouhý balón naběhl Hodaň, který se ještě pokoušel sklepávat na Komárka, ale tomu chyběl potřebný krok, aby na míč dosáhl. Z protiútoku zahrozili domácí, když využili přečíslení stříbrské obrany, ale míč jen prolétl malým vápnem Baníku, kde na něj Twist ani Houdek nedosáhli. Ve 28. minutě dostal ideální přihrávku Petraška, ale místo střely zkoušel ještě hledat spoluhráče a domácí obránci tak alespoň odvrátili na roh. Ve 30. minutě přišel klíčový moment zápasu. Po zaváhání Matějky postupoval na prázdnou branku Stříbra kapitán Hucl a Demjan jej fauloval. Po právu viděl červenou kartu a kopala se penalta, kterou Hucl s přehledem proměnil – 2:0. Když stříbrští hráči zapomněli ve 39. minutě bránit domácího kapitána, ten dostatek času přesně zamířit – 3:0 a schylovalo se k debaklu. I v deseti však Stříbrští dokázali do přestávky snížit po střele Komárka a následné dorážce Petrašky – 3:1.

Druhý poločas začal větší aktivitou Baníkovců, ale Petraška ani Komárek mezi tyče nemířili. Na druhé straně Huclovu dělovku vytěsnil Matějka na roh. I tato standardka mohla přinést domácím gól, ale Faistovu hlavičku stihl Čížek z brankové čáry vykopnout. V 65. minutě po straně postupoval domácí Žák a jeho nepovedený centr skončil na břevně stříbrské branky. Domácí se dalšího gólu přece jen dočkali. V 71. minutě zakončoval Žák do prázdně branky – 4:1. Před koncem zápasu ještě vyslal Faist do úniku Hucla, který ale míč ideálně nezpracoval a Matějka stihl zakročit. To byla ze strany domácích poslední šance, zbytek zápasu v poklidu dohráli a zaslouženě vyhráli 4:1.