V páteční předehrávce se v této sezoně rozloučili fotbalisté B. Stříbro s domácími příznivci výhrou. V horkém podvečeru porazili plzeňský Rapid 3:0.

Souboj dvou celků hrající v poklidném středu tabulky začal pro domácí výborně. V sedmé minutě zatáhl míč po pravé straně Florus a jeho iděální přihrávku „přetavil“ ve vedoucí branku kanonýr Baníku Ábel – 1:0. Domácí hráli v pohodě a přesto, že se hosté snažili držet míč častěji na svých kopačkách, k první střele se dostali až ve 25. minutě, kdy nad branku střílel Žák. O pět minut později vybojoval míč stříbrský Demjan a Ábel ukvapeně vystřelil nad branku. Domácí nevyvedl z klidu ani trestný kop Peroutky. Míč z jeho kopačky skončil na břevně. Ve 40. minutě si z obránci hostů „pohrál“ Dyk, přihrál Jarešovi a ten se nemýlil – 2:0. Další průnik Dyka zakončoval Ábel, ovšem stav se do konce poločasu neměnil.

První vážnou akci druhé půle měli na svědomí domácí. Po akci Ábela střelu Floruse gólman Matějka kryl. V 50. minutě přišel „ťukec“ Baníku na jehož konci byl v šestnáctce hostů jejich nedovolený zákrok na pronikajícího Dyka. Pokutový kop mazácky proměnil Pelán a dal tak ráz zbývajícím minutám zápasu. Utkání se dohrávalo v poklidu a nebýt několika ostřejších zákroků na obou stranách, tak to by to vypadalo jako více než přátelské utkání. Před oběma brankami bylo rušno, nebezpečnější ale byli domácí. Ábel se netrefil z „pětky“, na druhé straně dělovka Peroutky skončila na těle kapitána Baníku Šamana. Plzeňský Nerth překopl i ochranou síť a hlavička Žáka byla nepřesná. Před brankou Rapidu rozehrál signál Pelán s Jarešem a Trnka zakončoval hlavou nad branku. Neujala se ani střela Zámečka či Hodáně a Jareše vychytal Matějka.

Stříbro: Cipra (85. Hrubý) – Ichnatolya (53. Hodaň), Hřebík (81. Honzík), Demjan, Jareš, Pelán, Šaman, Ábel (63. Trnka), Florus, Dyk, Zámeček.