Baník sehrál se Slavií vyrovnanou partii

Stříbro - Fotbalisté Baníku sehráli první přátelský zápas.

28.1.2014

Herní přípravu zahájili fotbalisté B. Stříbro zápasem se Slavií Vejprnice. Hosté, hrající krajský přebor, zvítězili 2:5.

Na umělé trávě Baníku držel účastník 1. B třídy s favoritem krok, ale Slavie byla daleko produktivnější. Velmi bojovnému utkání nechyběla hlavně v prvním poločasu i kvalita. Hosté o své výhře rozhodli v prvním poločasu. Zatímco Baník nedokázal proměnit některé vypracované příležitosti, Vejprničtí trestali každé okénko v obraně Baníku. Prostupnost stříbrské obrany byla veliká a zkušení hráči krajského přeboru toho dokázali využít. Jinak Baník sehrál v poli vyrovnanou partii, ale rozhodlo proměňování šancí.

„Pro nás to byla první herní prověrka. Chceme hrát zónovou obranu a samozřejmě tam máme určité rezervy. Myslím si, že pokud jsme měli na to, abychom to dodržovali, tak byli kluci i lepším týmem. Samozřejmě to nedokázali zatím celý zápas. Dostali jsme laciné branky, čeká nás ještě hodně práce, ale utkání splnilo svůj účel," řekl k zápasu trenér B. Stříbro Radek Šedivý.

B. Stříbro – Sl. Vejprnice 2:5
Poločas: 2:4. Branky Baníku: Chlad, Pubrdle. Rozhodčí: Burda. ŽK: 2:2. Diváci: 60.
Baník: Dostál, Kostelníček – Ticháček, Hřebík, Petraška, Petrlák, Šimek, Bůžek, Pubrdle, Jareš, Chlad, Florus. Střídali Blažek, Trnka a Bláha.

28.1.2014 VSTUP DO DISKUSE

Jakub Kindl

Plzeň nezvládla prodloužení, v Třinci bere bod

V pátém volebním obvodě v Tachově mělo odvoleno za prvních 90 minut sto voličů.

Zájem je vyšší, na venkově nápor teprve čekají

Motokrosové finále se vydařilo

Stříbro – Motokrosový seriál MOTUL Cup, sdružený přebor Čech západních a středních, také v letošní sezóně poslal svůj finálový závod na nejstarší tuzemskou trať – Terén sv. Petra ve Stříbře.

Při nehodě v Plané se zranili tři mladí lidé

Planá - Nehoda kamionu a osobního auta zkomplikovala v pátek odpoledne dopravu na průtahu Planou.

FOTOGALERIE: Hasiči se museli potýkat se stísněným prostorem, ale i únikem plynu

Stříbro – O dnešním ránu v blízkosti Hornického skanzenu ve Stříbře se rozhodně nedá mluvit jako o klidném. Během ranních hodin se sem sjely hned tři jednotky hasičů, a to jak ze Stříbra, tak z Tachova. Jejich úkol byl jasný. Dostat tři zraněné osoby z Důlní štoly Prokop, která se v areálu skanzenu nachází.

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Doby, kdy čeští řidiči mohli nad postihy za dopravní prohřešky spáchané v zahraničí v podstatě mávnout rukou, jsou dávno pryč. Dnes totiž existuje velká šance, že si vás "najdou" i po navrátu do České republiky. Oznámení o pokutě vám přitom může přijít i po několika měsících. A co je mnohem důležitější, pokutu můžete dostat i za naprostou banalitu.