Poslední utkání, o víkendu končící sezony, sehráli fotbalisté B. Stříbro. Ve středeční předehrávce Fincentrum krajského přeboru  zvítězili na hřišti Slávie Vejprnice 1:2 a uchovali si tak  šanci na odvrácení přímého sestupu a účasti v baráži.
Baník vstoupil do zápasu aktivněji a šel také zaslouženě do vedení. Ve 24. minutě se prosadil svým důrazem Florus – 0:1. Hosté měli častěji míč na svých kopačkách a před přestávkou se jim podařilo skórovat Šamanem – 0:2. Pro Baník mohlo být ještě lépe, ale dělovka Dyka se odrazila od spojnice břevna a tyče zpět do hry. Po změně stran měl na kopačce už ve 48. minutě pojistku v podobě třetí branky Jareš, ale nedal. Pro domácí byl velkou překážkou stříbrský gólman. Slávie snížila  z přísně nařízeného pokutového kopu, ale Baník už těsné vedení uhájil.
„Bylo to z naší strany vydřené vítězství, i když je fakt, že hlavně v prvním poločasu jsme byli lepším týmem. Při šancích Vejprnic nás podržel Beke a má velkou zásluhu na  výhře. Pochvalu ale zaslouží všichni hráči," řekl  stříbrský trenér Jaroslav Patočka. 
Sl. Vejprnice – B. Stříbro 1:2
Poločas: 0:2. Branky:  79. Paul (PK) – 24. Florus, 42. Šaman. Rozhodčí: Šimek. ŽK:  2:4. Diváci: 50.
Baník: Beke – Blažek, Honzík, Jareš, Petraška, Florus, Šaman (74. Vraštil), Hřebík, Průša, Dyk, Bůžek.