Ve 23. kole fotbalové 1. A třídy vyšlo mužstvo B. Stříbro naprázdno. Prohrálo s TJ Sušice 2:0.

Domácí fotbalisté začali aktivněji. Už ve druhé minutě musel Hřebík odvracet skluzem před pronikajícím Markem a následnou střelu Kočího kryl stříbrský Kos. Další akce domácích už znamenala gólový zápis. Na přímý kop Kodýdka si naběhl Sládek a hlavou otevřel skóre - 1:0. Vyrovnání mohlo přijít hned z protiútoku. Pelán uvolnil Šamana, který však nedokázal brankáře Míčka prostřelit. Ve 28. minutě postupovali čtyři hráči Baníku na branku domácích, ale chybná finální přihrávka „založila“ nebezpečný protiútok. Kos si však se zakončením Sládka poradil. Stejný hráč pronikal do pokutového území i ve 32. minutě, zachrańoval Demjan. Ještě před přestávkou vyslal Dyk do úniku Šamana, ale Míček v souboji s ním opět zvítězil.

Baníkovci zaspali i vstup do druhého poločasu. Na čáře se uvolnil Kočí, zatáhl míč až před branku a střídající Farták měl jednoduchou úlohu – 2:0. Jednu z mála pěkných akcí hostů předvedl ve 47. minutě Pelán, který prošel přes polovinu hřiště a míč doslova dovedl pouze do rukavic Míčka. Domácí Farták měl gól na kopačce i v 53. minutě, ale minul branku. Od 56. minuty měli Baníkovci výhodu přesilové hry, když byl za urážku rozhodčího vyloučen domácí Kočí. Na trávníku se však oslabení domácích vůbec neprojevilo. Farták mohl přidat další gól v 63. minutě, když Kosovi vypadl balón. Své zaváhání však napravil. Trenér Baníku Jaroslav Lorenc se pokusil oživit hru svých svěřenců několikerým střídáním, ale ani to nepomohlo, a tak stříbrští hráči odjeli ze Sušice s prázdnou a dovolili svým pronásledovatelům stáhnout náskok na pouhý bod. „Kdybychom dnes zůstali doma a měli trénink, udělali bychom lépe. U většiny kluků mi scházela bojovnost a nasazení. Nevyhrávali jsme osobní souboje a soupeř nás ani v deseti vůbec k ničemu nepustil,“ nešetřil kritikou na adresu svých svěřenců trenér B. Stříbro Jaroslav Lorenc.

TJ Sušice – B. Stříbro 2:0. Poločas: 1:0. Branky: Sládek, Farták. Rozhodčí: Houdek. ŽK: 2:3. ČK: 1:0. Diváků: 200.

BANÍK: Kos – Ichnatolya (58. Jareš), Hřebík, Demjan, Pelán, Šaman (87. Trnka), Kertis (50. Flíček), Florus (71. Petraška), Koudela, R. Dyk, Harvila.

Karel Lukeš