V devátém kole fotbalové 1. A třídy zajížděla obě mužstva z našeho okresu na hřiště soupeřů. Body ale dovezl jen stříbrský Baník, tým Chodského Újezdu vyšel v Žihli naprázdno.

Baník inkasoval v Pačejově už ve druhé minutě, ale podařilo se mu brzy vyrovnat a svou herní převahu dokázal vyjádřit góly.

„Až na úvod hrála obrana spolehlivě. Dařila se nám kombinace a rychlý přechod do útoku. V závěru se domácí snažili o vyrovnání, podržel nás Kostelníček," řekl vedoucí Baníku Milan Tůma.

S. Pačejov – B. Stříbro 1:3
Poločas: 1:2. Branky: 2. Kubaň – 9. a 29. Bůžek, 89. Pleško. Rozhodčí: Čermák – Jílek, Kulhánek. ŽK: 0:1. Diváci: 120.

Baník: Kostelníček – Florus, Ulč, Hřebík, Eliáš, Pavlas, Turek, Tůma (71. Petrlák), Kertis (90. Blažek) Pleško, Bůžek (87. Kohut). Trenér Aubrecht.

Fotbalisté Chodského Újezdu zaostávají za výkony z minulé sezony. Po prohře v Žihli jim patří až 13. místo. Patnáct minut před koncem utkání vedli 2:1, ale domácí výsledek otočili.

„Zaspali jsme začátek utkání, kdy jsme dostali z první standardky branku. Byli jsme domácím více než rovnocenným soupeřem. Individuální chyby nás ale připravily o body. Za stavu 2:1 pro nás jsme měli dvě šance, nedali je a poté vyrobili hrubé chyby. O vedení přišli a nechali domácí zápas otočit," zhodnotil utkání trenér hostů Jiří Dufka.

Sj. Žihle – TJ Chod. Újezd 4:2
Poločas: 1:1. Branky: 1. Otcovský – 75. Najmon, 84. Rázek, 90. Masopust – 36. P. Pikl, 67. Kozák. Rozhodčí: Hudeček – Plzák, Rada. ŽK: 4:0. Diváci: 75.

Ch. Újezd: Benda – Beneš, Opava, Pešta, Zivčák (66. Kozák), Vejvoda, P. Pikl, L. Pikl, J. Pikl, Trejbal, Jílovec. Trenér Dufka.