Stříbrští baníkovci zajížděli k dalšímu zápasu Přeboru Plzeňského kraje do Chrástu, odkud si přivezli gólovou nadílku. Domácí Spartak zvítězil 7:0, když čtyři jeho góly zaznamenal Bezdička. Baník držel krok s velkým favoritem jenom první půlhodinu. V první minutě se zastřeloval Bezdička a Kostelníček jeho pokus kryl. Na druhé straně měli hosté výhodu trestného kopu a Jareš střílel těsně nad branku. Domácí šli do vedení ve 26. minutě, kdy se poprvé trefil Bezdička – 1:0. O minutu později střelec vedoucí branky připravil pozici pro Mojžíše – 2:0. Ve 29. minutě se ocitl ve slibné pozici stříbrský Uhlíř, ale zakončoval nepřesně.

Poslední slovo v prvním poločasu měl Bezdička – 3:0. První minuty druhého poločasu se hrály převážně na polovině Baníku, který v 57. minutě inkasoval po teči další branku – 4:0. Po hodině hry měl po přihrávce Sláby velkou šanci Bednář, ale z pěti metrů přestřelil. V 62. minutě se trefil hlavou nešťastně do vlastní branky Houdek – 5:0. Toho ale v 74. minutě potkala daleko větší lapálie. „Jirka si řekl o vystřídání, a tak šel ven. Poté náhle zkolaboval,“ přiblížil nepříjemné chvilky trenér Baníku Milan Tůma. Hráče pak odvezla rychlá záchranná služba do plzeňské nemocnice. Ještě před touto událostí měl blízko ke snížení Šaman, ovšem ani on nedokázal gólově zakončit. To ale vyšlo Bezdičkovi, který v 82. minutě zvýšil na 6:0. Tentýž hráč si v 90. minutě postavil míč na značku pokutového kopu a bezpečně ho proměnil. Ukončil tak svoji střeleckou exhibici a upravil na konečných 7:0.