Mužstvo B. Stříbro se v utkání šestého kola Fitcentrum krajského přeboru představí na domácím trávníku. V neděliod 16.30 hodin hostí Č. Příkosice.

Soupeře od sebe dělí sice pět příček, ale jen dva body ve prospěch našeho zástupce. Stříbrští fotbalisté sahali v Holýšově po bodu, ale nakonec odjeli s prázdnou (3:2). Příkosická Čechie hrála doma s Doubravkou a podlehla ji 1:2. Stříbrští jsou odhodláni zlomit „domácí prokletí“, kdy se jim nedaří na vlastním trávníku jak by si představovali.

Zápasy jsou jako přes kopírák. Baník dobývá obranný val soupeřů, nepromění vypracované příležitosti a z protiútoků inkasuje. Se snahou změnit nepříznivý výsledek myslí více na útok a pak je z toho zpravidla zklamání pro domácí příznivce. Stříbrští podle posledních zpráv by měli být kompletní.

„Je to tak. K dispozici jsou všichni hráči kádru,“ potvrdil informaci Deníku trenér B. Stříbro Jaroslav Lorenc. Baníku se doma daří méně než venku, ale proti Čechii už chce uspět. „Pro nás je domácí prostředí zvláštní. Hráči nemají takovou podporu, jakou by si představovali, mnohdy je tomu dokonce naopak,“ posteskl si trenér. „My se ale musíme soustředit na naši hru a podat kvalitní výkon. Pak věřím, že zápas kluci dovedou do vítězného konce,“ dodal Lorenc.

Utkání se hraje v neděli od 16.30 hodin a řídí ho Schneider.