K dalšímu přípravnému utkání si po podzimu vedoucí tým fotbalové 1. A třídy pozval mužstvo TJ Tlučná. Baník Stříbro na domácí umělé trávě zvítězil 3:2. Za domácí skórovali postupně Bůžek, Pavlas a Bláha.

Utkání dobré úrovně přineslo pět branek, kdy hosté z Tlučné byli vždy o krok vzadu. Skóre utkání po pěkné akci Kertise a Bláhy otevřel ve 23. minutě Bůžek. Tlučná po půl hodině hry srovnala, ale o pět minut později si vzal Baník vedení zpět. Přesnou střelou se blýskl Pavlas.

Po přestávce šli domácí v 56. minutě do dvoubrankového vedení, když Hřebík uvolnil Bláhu a ten se nemýlil. Hostům se podařilo ještě snížit, ale to bylo z jejich i domácí strany co se branek týkalo vše. Ve zbývajícím čase se ani jedno z mužstev nedokázalo gólově prosadit. Baník tak v přípravě neokusil hořkost porážky.

„Hrál se dobrý fotbal. Tlučná se prezentovala kvalitním výkonem. Nám se podařilo skórovat po pěkných akcích. Přísné měřítko snese první poločas a prvních dvacet minut druhého, pak už se zápas dohrával," viděl utkání vedoucí Baníku Milan Tůma.

B. Stříbro – TJ Tlučná 3:2
Poločas: 2:1. Branky Baníku: Bůžek, Pavlas, Bláha. Diváci: 30.

Baník: Mikulovský – Ulč, Pavlas, Hřebík, Florus, Eliáš, Petrlák, Bůžek, Bláha, Kohut, Kertis. Střídali Zaoral, Blažek a Turek. Trenér J. Aubrecht.

Dalším utkáním Baníku bude v sobotu od 14.00 hodin 2. kolo Poháru PKFS. Duel s Rozvadovem se hraje na UT ve Stříbře.