V Puma krajském přeboru se hrálo 20. kolo a stříbrští fotbalisté si přivezl z Horažďovic bod za remízu 2:2.

První poločas nepřinesl pohledný fotbal. Míč více než po trávníku putoval vzduchem a kombinační hra obou mužstev vázla. Více ze hry však měli domácí. V 10. minutě ztratili Stříbrští míč ve středu hřiště a na Cipra postupoval Janouškovec, který naštěstí nezakončil mezi tyče. Další varování pro Baník znamenal střelecký pokus Jůdy. I on však z hranice vápna pálil jen vedle branky. Domácí byli i nadále aktivnější a ve 25. minutě dokázali svou převahu přetavit ve vedoucí branku. Přímý kop Mičkala ještě Šaman odhlavičkoval, ale Dytrt nechytatelnou střelou rozjásal domácí fanoušky – 1:0. I další standardní situace v podobě přímého kopu ve 30. minutě znamenala pohromu pro Baník. K míči se postavil domácí Sova a střelou k tyči překonal Cipra podruhé – 2:0. V tuto chvíli to s Baníkovci nevypadalo dobře, přesto měli ještě do konce poločasu dvě možnosti. Horažďovický Kozlík vždy včas stihl vyběhnout a před dotírajícím Ábelem uklidit míč do bezpečí.

Do druhého poločasu vstoupili hosté jako vyměnění. Trenér Jaroslav Lorenc posílil ofenzívu a poslal na hřiště místo Ichnatolyi Hodaňe. V 53. minutě předvedli pohlednou akci Pelán s Jarešem, který ještě hledal Ábela. Ten však načechraný míč podběhl. V dalších minutách se Stříbrští dostávali stále více k ohrožení domácí branky. Pelán nejprve pálil z dálky mimo, poté Zámeček vyzkoušel pozornost domácího gólmana. Tentýž hráč se dostal do zakončení i po kombinaci Hodaňa s Jarešem, ale ani tentokrát nemířil mezi tyče. Kontaktní gól se Baníku podařilo vstřelit v 68. minutě, kdy se po rohovém kopu Jareše prosadil hlavou Zámeček a – 2:1. O tři minuty později bylo už srovnáno. Hřebík z přímého kopu poslal dlouhý míč až před domácí branku, kde se horažďovický brankář srazil s obráncem a odražený míč poslal Jareš pohotově do sítě – 2:2. Konec zápasu ještě přinesl šance na obou stranách. Pronikajícího Floruse zastavil na hranici pokutového území domácí Mirvald. Pelán však z trestného kopu trefil jen zeď. V poslední minutě měli stejnou výhodu i domácí, ale také oni nebyli úspěšní.

„Po dvou inkasovaných brankách a špatném prvním poločasu jsme se dokázali vrátit do hry, soupeře přehrát po všech stránkách a smazat dvougólové manko. Remíza je tedy spravedlivá a bod z venku dobrý,“ řekl k utkání trenér Baníku Jaroslav Lorenc.

Horažďovice – Stříbro 2:2 Poločas: 2:0. Branky: 25. Dytrt, 30. Sova – 68. Zámeček, 71. Jareš. Rozhodčí: Urban. ŽK: 3:1. Diváci: 100.

Baník: Cipra – Ichnatolya (45. Hodaň), Hřebík, Demjan, Jareš, Petraška (72. Florus), Pelán, Šaman, Ábel, Dyk, Zámeček.