Ani v druhém utkání za sebou ve Fincentrum krajského přeboru nedokázali stříbrští fotbalisté vstřelit branku a bodovat. Chotíkov zvítězil 2:0.

Že stříbrské hráče nečeká lehký soupeř, ukázala hned druhá minuta, kdy chotíkovský Pechler poprvé rozvlnil síť. Naštěstí pro Baník však byl odmáván ofsajd. Na malém hřišti a přehuštěném prostoru se hra přelévala od branky k brance, k zakončení a přímému ohrožení se však ani jeden tým nedostával. Ve 13. minutě střílel stříbrský Jareš mimo branku. V 18. minutě Pechler přesně prostrčil míč na Belana, který tváří tvář Ciprovi zachoval chladnou hlavu – 1:0. Blízko k druhé brance byli domácí ve 30. minutě. Belan utekl obráncům, poslal míč do malého vápna a Fikar ve skluzu jen těsně minul branku. Z protiútoku předvedli podobnou akci Malý s Jarešem, který však opět nebyl přesný. Do poločasu mohl po přihrávce Pubrleho srovnat skóre Florus, ale Krásl jej vychytal.

Druhý poločas byl podobný tomu prvnímu. V 65. minutě, po zbytečné ztrátě míče na straně Baníku, dostal balon do běhu Břicháček, který zakončil přesnou střelou – 2:0. Odpovědí na druhou branku domácích mohl být přímý kop Malého, gólman však domácí podržel. Když byl v 72. minutě po druhé žluté kartě vyloučen stříbrský Florus, bylo rozhodnuto. Zápas se dohrával v nervózním duchu, za zmínku stojí pouze Malým nastřelená tyč. V závěru byl ještě po druhé žluté kartě vyloučen i chotíkovský Šulan, na prohře Baníku to už nic nezměnilo.

Baník: Cipra – Honzík, Hřebík (79. Průša), Šaman, Zaoral, Jareš (72. Ábel), Petraška, Bůžek, Florus, Pubrle, Malý. Trenér Patočka.