Další ze série přípravných zápasu na Puma krajský přebor sehrál B. Stříbro s K. Horní Břízou. Baník prohrál 3:1.

Na hřiště do Trnové si pozvali keramici z Horní Břízy stříbrský Baník a od úvodních minut byli lepším celkem. Baník stačil jen snížit za nepříznivého stavu 2:0 střídajícím Pubrdlem. V 90. minutě si „domácí“ výhru zajistili třetí brankou.

„Horní Bříza byla lepším týmem, my jsme hráli lépe po přestávce, ale propadli v koncovce. Hrálo se na výborném trávníku a před slušnou diváckou kulisou,“ řekl stručně k utkání předseda Baníku Milan Fiala.

K. Horní Bříza – B. Stříbro 3:1 Poločas: 1:0. Branka Baníku: 70. Pubrdle. Diváci: 150 .

Baník: Cipra – Valena, Šaman, Hřebík, Zámeček, Zaoral, Florus, Dyk, Jareš, Ábel, Demjan. Střídali Petraška, Ichnatolya, Honzík, Trnka, Kouba a Pubrdle.