Divizní mužstvo FK Tachov sehrálo ve Zličíně zápas, na který by raději co nejdříve zapomnělo. Domácí „přežili" tutovky Tachovanů a dokonale potrestali dvě jejich chyby. Z tohoto pohledu je jejich výhra 2:0 zasloužená.

Tachov vstoupil do zápasu dobře a na trávníku nebylo poznat, kdo je domácí tým. S postupem času měli hosté i převahu, ale opět „shořeli" na neproměňování ani těch nejvyloženějších příležitostí. Jednu z největších měl Malý, který postupoval sám na gólmana, ale trefil jen břevno. Když už se zdálo, že do kabin půjdou týmy za bezbrankového stavu, přišla jedna z chyb tachovské defenzivy a domácí ji potrestali vedoucím gólem. Ještě těsně před přestávkou měl na noze vyrovnání Sadílek, ale ve stoprocentní příležitosti selhal.

„Pokud nedáme takto vyložené příležitosti, tak to je hodně špatné. Jarda Malý šel sám na gólmana, kterého měl ještě v pohybu, ale místo jeho obejití či obstřelení „vymýšlel" a trefil jen břevno. Jarda Sadílek měl také skórovat, pak by se zápas možná vyvíjel jinak," byl rozčarovaný trenér FK Tachov Zdeněk Bečka.

Ve druhém poločasu se musel dívat na to, jak Malý zahodil další velkou příležitost. Přišla další „hrubka" v obraně a domácí třicet minut před koncem zvýšili na 2:0. „Druhý poločas už byl z naší strany rozháraný, „ukecaný" a chyběla nám větší kvalita ve všech činnostech. Bohužel, domácím, aby získali tři body, na nás stačila jen bojovnost. Jsem z našeho výkonu hodně zklamaný. Na Zličíně jsme všichni propadli, prakticky se porazili sami. Soupeř byl hratelný, ale jak už jsem řekl, na nás stačila tentokrát bojovnost. Takové šance když neproměníme, tak nemůžeme pomýšlet na zisk bodů," dodal zklamaně Bečka.

Zličín – Tachov 2:0
Poločas: 1:0. Branky: 37. Březina, 60. Mančal. Rozhodčí: Kramlová. ŽK: 2:4. Diváci: 150.
Tachov: Hinterholzinger – Habart, Tušl, Král, Hudec, Stružka (71. Dvořák), Sadílek (80. Žemlička), P. Šácha, Forejtar (71. Hutta), Malý, Kovařík. Trenér: Z. Bečka.