Fotbalisty divizního FK Tachov  čeká už ve středu čeká dohrávka odloženého zápasu v Novém Strašecí. Po domácí remíze s Chrástem 1:1 by potřebovali svěřenci trenéra Zdeňka Bečky bodovat, nejlépe zvítězit. Pak by jejich záchrana v soutěži byla definitivní.

Po nepříjemné srážce v sobotním utkání byl v nemocnici L. Tušl, který už byl sice propuštěn do domácího ošetření, ale sezona pro něho s největší pravděpodobností skončila. Tachovskému kouči tak ubyl další hráč z původního základního kádru.

„Musíme to nějak vyřešit, pojede s námi zkušený Mráz a jeden či dva dorostenci," řekl ke kádru trenér, který věří, že v Novém Strašecí budou Tachované bodovat. „Nám se hraje lépe venku. Věřím, že to dokážeme potvrdit v tomto zápase a definitivně se tak zachráníme," je optimistou trenér Bečka.

Tachovany pak ještě čeká zápas s Přední Kopaninou na jejím hřišti a tím pro ně skončí divizní soutěž. Vrabci na střeše si už po Tachově dlouho cvrlikají, že trenér Zdeněk Bečka u týmu končí, jelikož mu vyprší smlouva. Nahradit by jej měl Jaroslav Pták což je, vzhledem k předchozím událostem půl roku zpátky, velké překvapení.

Utkání Nové Strašecí – FK Tachov se hraje ve středu od 18.00 hodin a řídí ho rozhodčí J. Váňa.