Pro druhou prohru v soutěži si divizní FK Tachov dojel do Prahy na hřiště Aritmy. Domácí zvítězili 2:0, když Tachované nevyužili  slibné příležitosti a naopak, Aritma dokázala potrestat chyby v obranné činnosti hostů.

„Museli jsme ještě před utkáním řešit absenci Pavla Kašeho, kterému se při rozcvičení ozval lýtkový sval a bohužel to vypadá na delší absenci. Do středu obrany se postavili Honza Viterna a Tušlík (Tušl). Kaše citelně chyběl hlavně v navyklém rozestavění celé obranné čtveřice. Tím ale nechci říct, že kluci odehráli špatné utkání, to vůbec ne. Oba si vedli dobře. Pavel je opora, kapitán mužstva a z tohoto pohledu byla jeho absence citelná," popsal peripetie se sestavou trenér Tachovanů Bečka. „Troufám si říct, že jsme měli více příležitostí než soupeř, ale chyběly nám větší důraz, možná i zkušenost, hlavně v případě Dvořky (Dvořáka) v koncovce a také pověstné fotbalové štěstí, kdy hlavičku Tušlíka gólman s velkou námahou vytěsnil," viděl příčiny prohry kouč, který dodal: „V souboji domácího obránce s pronikajícím Tomášem Habartem neměl rozhodčí odvahu písknout proti Aritmě penaltu. Ovšem na rozhodčího se vymlouvat nemůžeme. Vedoucí branka domácích se zrodila po naší chybě, kdy  jsme propadli při jednom souboji u postranní čáry. Aritma už pak pozorně bránila, přesto se do slibné pozice dostal Dvořák, který byl i při další akci nedovoleně zastaven.

 „Folejtar šel sám na branku, ale rozhodčí mu výhodu neposkytl a vrátil se k předchozímu zákroku," popsal diskutabilní moment tachovský trenér, jenž ale hned poznamenal. „Pokud nedáme branku, nemůžeme moc pomýšlet na body, s nulou vzadu se pořád hrát nedá."
Přes prohru na adresu svých svěřenců řekl: „Kluci celý zápas poctivě odmakali a já jim musím za výkon poděkovat. Fotbal je také o chybách a soupeř je dokázal využít." Druhá branka domácích padla už v nastaveném čase.

Aritma Praha - FK Tachov 2:0

Poločas: 0:0. Branky: 54. Hrabák, 90. (+2) Luksch. Rozhodčí: Řezáč. ŽK: 1:3. Diváci: 150.
Tachov: Bobčík – Földeši (78. Machač), Tušl, J. Viterna, P. Šácha –  Habart, Hudec, Hutta, Folejtar – Dvořák, Mančal.