Potvrdit divizní body dovezené z Milevska, takový stojí v sobotu úkol před mužstvem FK Tachov. Od 17.00 hodin hostí na Městském stadionu MAS Táborsko B.
V týdnu vládla v tachovské kabině výborná nálada. Výhra v Milevsku a předvedená hra se kladně odrazila na přípravě mužstva. Trenér Tachovanů Zdeněk Bečka sice neměl k dispozici některé hráče, ale celkově i on byl spokojený.

„Vždy jde po vyhraném utkání všechno lépe, to je všude stejné. Problémy se zády měl Dvořák, ale lepší se to. Do tréninku se už zapojil i Földeši. Potíže má ale Šinál a Pavel Kaše, kterého trápí achilovka," řekl ke stavu kádru kouč, jenž dodal, že o tom, kdo bude nakonec k zápasu připraven se rozhodne na poslední chvíli. Určitě prý nenastoupí Žemlička a Pták, u ostatních visí otazník.

Tachované se chtějí prezentovat útočnou hrou, ale jsou si vědomi, že rezerva Táborska je kvalitou někde jinde než momentálně Milevsko. „Některé změny se osvědčily a pokud budou hráči připraveni do hry po zdravotní stránce, tak bych moc do sestavy nechtěl zasahovat," naznačil tachovský lodivod, že by rád posla do hry jedenáctu z Milevska.

 „Táborsko jsem měl možnost vidět, mají kvalitní mužstvo. My musíme hrát samozřejmě dobře dozadu, ale důraz klademe na podporu útoku krajních obránců a záložníků.  Na tom stále pracujeme a už zaznamenali nějaký posun. Věřím, že to uplatníme i proti Táborsku," je optimistou trenér Bečka, který ještě poznamenal: „Každý bod, který bychom doma ztratili, by znehodnotil naši výhru v Milevsku."