Třetí zástupce z Tachovska v 1. A třídě, mužstvo TJ Rozvadov, zajížděl na horkou půdu do Blovic, odkud si ale po kvalitním výkonu dovezl tři body za výhru 2:1. Rozvadovští po remízovém okresním derby na domácím hřišti s J. Bezdružice (3:3) musel odcestovat k utkání bez zraněného Roháče a se sebezapřením nastoupili po zranění v derby Chada i Kupilík. „Pavel (Roháč) s námi ani necestoval. Jeho zranění kolena vypadá na delší absenci. Chada musel nastoupit s přelepenými štychy a prakticky nechodil do hlavičkových soubojů. Kupilík hrál se zatejpovaným zraněným kotníkem,“ popsal peripetie před utkáním trenér Rozvadova Jan Sopko, který byl v zápise napsán jako náhradník.

Na hřiště nakonec nemusel a vítěznou vítěznou jízdu svých svěřenců sledoval z lavičky. Utkání se pro našeho zástupce nevyvíjelo dobře, když si v 15. minutě nastřelil M. Pícha v šestnáctce nešťastně ruku a pokutový kop domácí Loula proměnil – 1:1. Končila půlhodina zápasu a Bečvář propálil vše, co stálo míči v cestě – 1:1. „V prvním poločasu domácí zlobili, vytvořili si tam čtyři dobré příležitosti, ale nedokázali je proměnit,“ hodnotil první poločas rozvadovský trenér. Po změně stran se hosté zlepšili a byli to oni, kdo byli aktivnější. Příležitost dostat Rozvadov do vedení spálil Kupilík. V 68. minutě se prosadil J. Horáček a jak se později ukázalo, vstřelil rozhodující branku zápasu – 1:2. Pojistku mohl v 79. minutě přidat Pták, ale šanci zahodil. „Za výkon ve druhém poločasu jsme si už výhru zasloužili, kluci podali dobrý výkon,“ měl radost z vítězství Sopko.

S. Blovice – TJ Rozvadov 1:2. Poločas: 1:1. Branky: 15. Loula (PK) – 29. Bečvář, 68. J. Horáček. Rozhodčí: Brůha – Kříž, Lehečka. ŽK: 1:2. Diváci: 100. ROZVADOV: Bobčík – Růžička, Sopko, Křehlík, M. Pícha, Pták, Bečvář, Svoboda, Kupilík, Chada, J. Horáček. Střídali Opava a J. Mucha.