Co zápas, to pro příznivce fotbalu překvapení. Snad jen výsledek z Boru naplnil předzápasové prognózy. Z čela jediní Borští vyhráli se Sulislaví. Lídr i rezerva Tachova zklamaly.
V kole padlo pouhých 28 branek z toho nejvíce (10) v Plané a všechny do sítě rezervy Baníku. Jeden gól viděli v Černošíně a to v síti domácích. Rozhodčí napomínali 22 hráčů a jediným hříšníkem kola byl Častoral z Konstantinových Lázní. Dění sledovalo 445 diváků, nejvíce v Černošíně (90) a nejméně v Halži (45).
Halžská Čechie ještě nevzdává boj o udržení a postarala se o jedno z překvapeních kola. Kšičtí potvrdili nevyrovnanost svých výkonů a odjeli s prázdnou (3:2).
V Maršovkách zažili domácí příznivci šok. Damnovští během dvou minut vstřelili dvě branky a když Škalban svou druhou trefou upravil už na 0:3, bylo rozhodnuto (1:3).
Stříbrská rezerva v Plané totálně vyhořela a dostala potupnou desítku. Hattrickem se blýskl Bernas a přispěl k debaklu rezervy Baníku (10:0).
Jediný Bor naplnil předzápasové prognózy a poslal snažící se Sulislav domů s prázdnou (3:0).
Nečekaný výsledek se zrodil v Lázních. Domácí sice prohrávali, ale cenný bod jim zajistil hrající trenér Rašín. Slavoj domácí podcenil a bere jen dva body (1:1, PK 3:4).
Rezerva Tachova se postarala o další překvapení. V Lomu odpověděla na branku Stece, ale dvě minuty před koncem odmítl penaltový rozstřel domácí Květoň (2:1).
Černošínští nedokázali navázat na výsledky z posledních kol a na domácím trávníku přepustili všechny body Kostelci (0:1).

Fakta k jednotlivým zápasům a sestavy všech týmů najdete ve čtvrtečním vydání Tachovského deníku.