Bezdičkovi to stále „lepí“, dal hattrick

Horní Jadruž - Fotbalisté Chodského Újezdu opět v 1. B třídě vyhráli.

9.4.2013 1

V dalším kole .B třídy v kopané přivítal už na svém trávníku lídr soutěže ,Chodský Újezd,  rezervu Horšovského  Týna. Ta se krčí na předposledním místě aktuální tabulky. Zápas měl tedy jasného favorita. Dufkovo hoši úlohu favorita splnili a po poločase 2:0 zvítězili nakonec vysoko 5:0. Herně sice nepředvedli nijak oslnivý výkon, ale střelecká potence  Bezdičky vykonala své. Sám vsítil hattrick a podílel se i na dalším brankách, které přidali J. Pikl a Pešta.

Hned od úvodního hvizdu arbitra Krauze bylo patrné, kdo bude pánem hřiště. Domácí na hosty vlítli a výsledkem byla vedoucí branky ve třetí minutě. Autorem byl Bezdička. Ještě před tím nedal z pěti metrů L. Pikl ml. Další tlak dobou narůstal, ale skóre se na dlouho neměnilo. V desáté minutě se ukázali i hosté. Naštěstí pro Újezd z toho nic nebylo. Další akce domácích končily většinou před vápnem anebo je zlikvidovala obrana hostů v čele s brankářem Cihlářem.

Dynamo se snažilo a když jim to domácí umožnili, vystrkoval růžky. Do 30. minuty nechali domácí chvílemi hosty operovat ve středu hřiště a nezbyl jim čas na kvalitní útok. To se pochopitelně nemohlo líbit vždy emotivnímu domácímu kouči Dufkovi. Ten hnal své svěřence stále na steč. Až v 31. minutě si mohl oddychnout, když na rozdíl dvou branek upravil J. Pikl. I potom to ale nebyla od jeho svěřenců ta hra, kterou se prezentovali v předešlých zápasech. Skóre mohl měnit Mathauso, ale nedal ráně patřičnou razanci. Z trestného kopu se dobře prezentoval Bezdička, jeho střelu zlikvidoval Cihlář.

Třetí trefu měl ihned v úvodu druhé půle na kopačce Sykal. Tutovku ale zahodil, když z blízka přestřelil. Týnští mohli korigovat, ale slabý lob Mathause a Kotlanova střela snížení neznamenaly. Pak se chvíli hrálo na  obě strany, divák moc pěkného fotbalu ale neviděl. Druhou trefou v zápase se prezentoval Bezdička a přinesl uklidnění do svých řad. Poté prokřehlá šedesátka diváků uviděla nefalšovaný striptýz. Do hřiště vnikl na krátkou dobu „spoře" oděný divák a proběhl na půlící čáře hřištěm. Pořadatelé naštěstí včas zakročili  a rozhodčí Krauz dal po chvilce zpestření pokračovat ve hře. Snajpr Bezdička mohl navýšit, ale jeho perfektní halfvolej Cihlář kryl. Pak se hostům u laviček nešťastně zranil Minařík a ti jen s jedním náhradníkem v zápisu museli dohrávat o deseti. Toho okamžitě využil Bezdička a zkompletoval svůj hattrick. Dvě minuty před závěrem dokonal „zkázu" Dynama blafákem Pešta.

„Spokojen jsem samozřejmě s body a výsledkem. Měl jsem sice obavy z prvního startu na vlastní trávě. bylo to něco jiného než jsme si „zvykli" na tachovské umělce.  Naštěstí se s tím kluci vypořádali velice dobře, viz výsledek. Fanynky byly opět super !!!," chválil své divačky a výsledek trenér domácích Jiří Dufka.

TJ  Chodský Újezd – FC D. Horšovský Týn B 5:0
Poločas: 2:0.  Branky: 3., 67. a  82. Bezdička, 31. J. Pikl, 88. Pešta. Rozhodčí: Krauz. ŽK: 1:2. Diváci:  60.
Ch. Újezd: Slivoně – Beneš, L. Pikl ml., Suchý, L. Pikl st., Trejbal, Bezdička, J. Pikl, Kurčík, Sykal (65. Čepelák), Pešta.

Asistenční pes s vámi nesmí, slyšela vozíčkářka v obchodu

Plzeň - Personál prodejny a ostraha zákaz vstupu popřely.

I v komunistické baště vyhrálo Babišovo ANO

Horní Kozolupy – Jako jediná strana v celém okrese dokázala KSČM v parlamentních volbách v roce 2013 získat přes padesát procent hlasů. Konkrétně 50,84%. Komunisté vůbec měli ve všech volbách v této obci na růžích ustláno.

Hubník: Škoda první půle

Lugano (od zvláštního zpravodaje deníku) – Utkáním proti Luganu naskočil znovu do mužstva po dlouhé pauze zaviněné vleklým zraněním. Svůj návrat si ale kapitán Viktorie Roman Hubník představoval určitě jinak. Jeho tým prohrál v Luganu 2:3 a ani on sám neměl svůj den.

V uličkách Tachova vyhrál Tomáš Jaša

Tachov – Více než 150 běžců v několika věkových kategoriích přilákal tradiční říjnový Večerní běh Tachovem.