Bezdružice připravily hostům první prohru

Bezdružice - Fotbalová 1. B třída

4.5.2010

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Antonín Hříbal

Mužstvo T. Chodov, na jaře zatím nepokořené, přijelo prokázat svou formu i na půdu Kohoutů do Bezdružic. Po devadesáti minutách si na své konto tým z Domažlicka připsal na jaře první prohru, když jediná branka utkání padla ale jejich zásluhou.

Za stálého deště se nehrálo v rukavičkách. Hosté je měli přece jen o něco tvrdší a M. Sládek tím pádem zlomený nos už z úvodu zápasu. Kohouti začali náporem, ale jejich největší nepřítel byl na pomezní čáře. Tolik ofsajdů domácí fanoušci nepamatují. Po čtvrthodině tlak domácích začal „uvadat“. Na to vzali osud utkání do svých rukou hostující obránci. Po akci Štefaniska si srazili míč do vlastní branky – 1:0. Druhý gól mohl po chvíli přidat kapitán Jiskry Hvízdal, jenže ve slibné pozici netrefil branku. Na druhé straně se po zaváhání M. Blažka řítil osamocený útočník hostí na Berana. I jeho střela minula cíl jen o vlásek.

Druhý poločas pokračovala bitva bez věších šancí. A když už se Komárek trefil, byl tu výše zmiňovaný pomezní se svým zdviženým praporkem. I proto se na skóre už nic nezměnilo. Domácí se tak zaslouženě radovali i se svými fanoušky z vydřeného vítězství. Jiskra se tak stále drží v těsném závěsu za vedoucí trojicí.

„Kluci měli větší touhu po vítězství a proto jsme si body zasloužili. Dvojzákrok hostujícího obránce na Sládka a Koryntu si zasloužil přísnější potrestání,“ řekl k utkání vedoucí bezdružické Jiskry Jaroslav Petřina.

J. Bezdružice – T. Chodov 1:0 Poločas: 1:0. Branka: Vlastní. Rozhodčí: Jambura. ŽK: 2:2. Diváci: 150.

Jiskra: Beran – Bastl, Korynta, M. Blažek, J. Gengel, L. Blažek, Hvízdal, Sládek, Cvrček, Komárek, Štefanisko (60. M. Gengel).

4.5.2010 VSTUP DO DISKUSE

Hokejisté Tachova nastoupí doma

Školní dvůr v brzké době čeká rekonstrukce.

Přípravná třída pomůže lépe zvládnout první třídu

SLEDUJTE ON-LINE: Prezident Miloš Zeman dorazil do Plzně v dobré náladě

Plzeňský kraj - Sledujte s Deníkem návštěvu prezidenta v kraji.

ZMĚNA: Výlov Regentu začne v pátek, termín ale může ovlivnit teplé počasí

Chodová Planá - Rybářství rozhodlo o změně, výlov Regentu začne nejspíše až v pátek, pokačovat se bude v sobotu. I tento termín není podle rybářů definitivní.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.

Studentky z Plané soutěžily v čepování piva

Planá – Soutěže v čepování piva, pořádané v rámci výstavy v pražských Letňanech, se zúčastnily studentky druhého ročníku Střední školy živnostenské v Plané Kristýna Országová a Karina Svobodová.