V odvetě baráže o záchranu v 1. A třídě mužstvo J. Bezdružice neuspělo. Ve Stodu prohrálo 4:1 a sestupuje.

Ve třetí minutě přišla pro Jiskru studená sprcha. Přísně nařízený pokutový kop proměnil Schejbal – 1:0. Hosté se s příbývajícími minutami zvedali a ve 25. minutě se jim podařilo Komárkem vyrovnat – 1:1. Další šance Jiskra nevyužila a tak přišel ve 36. minutě trest. Zaváhání bezdružické obrany využil Pleisner – 2:1

Ve druhém poločasu nezbývalo hostům než útočit a snažit se o zvrat v utkání. Šance si vytvořili, ale nedokázali je proměnit. Komárka, který šel sám na gólmana zastavil zdvihnutý praporek asistenta rozhodčího. Čím více se otevírala bezdružická obrana, tím častěji se valily protiútoky na gólmana Londu. Zatímco Jiskra vyšla naprázdno, domácí v závěru přidali dvě branky.

Sj. Stod – J. Bezdružice 4:1. Poločas: 2:1. Branky: 3. Schejbal (PK), 36. Pleisner, 81. Hruška, 87. Šmejkal – 25. Komárek. ŽK: 0:5. Diváků: 580.

JISKRA: Londa – Šmídl, Bastl, Gengel, L. Blažek, Sládek, Martin Kalista, Korynta, Cvrček, Komárek, Hvízdal. Střídali Štefanisko a M. Blažek.