Podzimní část fotbalové druhé třídy byla zkompletována víkendovou dohrávkou jedenáctého kola. Titul půlmistra si zajistila rezerva FK Tachov, černý Petr patří mužstvu S. Lom.

V tomto kole padlo 27 branek, žádnou neviděli v Plané a nejvíce naopak v Maršových Chodech (10). Tam pověst nejlepšího kanonýra přeboru potvrdil Jaroslav Boček, jenž se v utkání s Borem trefil dokonce pětkrát. V chladném počasí si do ochozů našlo cestu jen 175 příznivců. Nejméně v Lomu (15), nejvíce v Lázních a Tachově (40!). Rozhodčí napomínali 17 hráčů, předčasně pod sprchy museli plánský Mikač, Bastl z Bezdružic a Houdek z Konstantinek.

Záchlumský Motor inkasoval v minulém kole v Maršovkách osmičku a v Plané dokázal uhrát nulu. Ta mu stačila k zisku bodu, jelikož po bezbrankové remíze byli Plánští v penaltách lepší (0:0, PK 5:4).

Jen jednou neuhlídala obrana Černošína kanonýra Bezdružic Koryntu a stálo ji to zisk nejméně bodu. Druhý celek tabulky se nedokázal dlouho proti vyhlášené obraně domácího celku prosadit. Branka po hodině hry znamenala pro favorita zisk tří bodů (0:1).

Souboj dvou celků ze spodních pater tabulky žádné gólové hody nepřinesl a potvrdil jejich střeleckou mizérii. Vše podstatné se odehrálo v poslední čtvrthodině. Nejdříve se hosté ujali vedení z pokutového kopu a tři body jim v devadesáté minutě „sebral" střídající Černý, který zkušeně proměnil pokutový kop. Hosté ale lépe zvládli penaltový rozstřel (1:1, PK 3:4).

Jediná branka rozhodla zápas v Konstantinových Lázních. Ve čtvrté minutě překonal damnovského gólmana Šaška zkušený Vacata a nikdo z přítomných netušil, že to je jediná branka zápasu. Damnovští se v koncovce neprosadili a proto odjeli z Lázní zklamaní (1:0).

Sulislavští přijeli na hřiště vedoucího FK Tachov B jen s devíti hráči a domácím tak usnadnili cestu ke třem bodům. Pro hosty je výsledek ještě hodně milosrdný (6:0).

Lomští měli v utkání proti Kšicím velké problémy se sestavou a také oni ulehčili Kšicím cestu za výhrou. Kdo přišel na hřiště Lomu jen o šest minut později, už neviděl dvě branky v síti domácího celku. Ještě do přestávky přidali hosté dva góly a bylo rozhodnuto. Lomští tak „přezimují" na posledním místě (1:6).

Ani po poločasu 3:1 pro domácí Částkov nic nenasvědčovalo, že by měli Borští odjet s takovým přídělem. Opak se stal pravdou. V dresu domácího celku doslova „řádil" Boček, který ke dvěma brankám z prvního poločasu přidal po přestávce ještě tři. Střelecké kopačky si obul i jeho spoluhráč Pažontka a bylo „vymalováno". Hosté výsledek jen kosmeticky upravil (7:3).