Osmnácté kolo 1. B třídy skupiny A v kopané nabídlo další okresní derby. Lídr soutěže TJ Rozvadov přivítal doma předposlední BKV Planá. Nic neponechal náhodě a po nevýrazném poločase 1:0 rozstřílel hosty 6:0. Tři branky vstřelil Boček. Právě autor hattricku byl u první velké šance ve čtvrté minutě. Butala ale stál na svém místě. Po něm hlavičkoval Jan Horáček. Tlak domácích byl každou minutou silnější a bylo jenom otázkou času, kdy přijde gólové vyjádření. Ve 24. minutě krásně střílel nejlepší hráč zápasu Pavel Roháč. Jeho jedovka otřásla břevnem hostí. O šest minut později se už ale domácí dočkali. Boček si ve vápně pohrál se třemi beky Plané a levačkou dal na 1:0. Po něm měli další šance Kupilík, Roháč, Boček a Jan Horáček. Plánští ohrozili Hlaváčka až v samém závěru poločasu Makrlíkem. Druhý poločas začal podle papírových předpokladů. Na 2:0 zvýšil Jan Horáček a krátce po něm Boček z otočky na 3:0. Hosté jenom sporadicky naznačili útočnou snahu. Makrlík zbrkle vysoko nad branku vystřelil až v 57. minutě. Boček o čtyři minuty později nekompromisně pravačkou dal na 4:0. Další gol vstřelil Zdeněk Horáček, když akce zaváněla ofsajdem. Střídající Karel Pták v 71. minutě stanovil zápasu konečnou podobu - 6:0.

TJ Rozvadov - BKV Planá 6:0. Poločas: 1:0. Branky: 30, 52. a 61. Boček, 50. Jan Horáček, 65. Zdeněk Horáček, 71. Pták. Rozhodčí: Hanilec: ŽK: 0:3. Diváci: 130.

ROZVADOV: Hlaváček - Opava, J. Horáček, Roháč, Mucha, Kůs, Kupilík, Karban (Zeman), Boček, Sopko (Pícha), Z. Horáček. Střídali Liška, Pták, Zeman, Pícha.

PLANÁ: Butala - Böhm, Rozhoň, Šindelář, Häusler, Mikota, Cong, Gubča, Havlíček, Makrlík, Sou. Střídali Černý a Beránek.