Tahákem dvaadvacátého kola okresního přeboru druhé třídy v kopané byl jednoznačně souboj druhého Boru s lídrem z Částkova. Na opačném pólu tabulky bylo také rušno a zrodily se některé zajímavé výsledky. Borští v důležitém utkání dokázali otočit nepříznivý stav a zdramatizovali závěr soutěže. Boj o postup do 1. B třídy se tak stává stále otevřený.

V dolních patrech tabulky je jasně poslední nováček z Třemešného, ovšem před ním to bude ještě boj. V současné době je na tom nejhůře Sulislav, která na dvanáctou J. Erpužice ztrácí tři body a Jiskra se dívá na Damnov už s pětibodovým odstupem. První dva týmy od sebe dělí jen bod.

Kolo navštívilo 276 diváků. Nejvíce jich přišlo do Boru (80) a nejméně do Studánky (20). Padlo celkem 25 branek, nejvíce v Damnově (7) a nejméně ve Studánce (1). Napomínáno bylo 27 hráčů a nikdo nebyl vyloučený!

Žádné střelecké galapředstavení se nekonalo. Padlo celkem málo branek a kolo zaznamenalo jen dva dvougólové střelce. Byli to Šály z Damnova a Turek z Třemešného.

Fakta a sestavy k utkáním najdete ve čtvrtečním vydání Tachovského deníku.