Zápas o šest bodů nováček z Boru ve fotbalové 1. B třídě nezvládl. Na hřišti B. Sulkov prohrál 4:0. Borští se snažili, ale domácí měli mírnou převahu. Ve 31. minutě se dočkali vedoucí branky zásluhou Boršíka. Blízko k vyrovnání měli Blažek a Andrle, ovšem ani jeden z nich neskóroval. Po změně stran domácí v souboji nováčků vsítili brzo druhou branku, ale Borští si za tohoto stavu vypracovali tutovku, ovšem M. Vaňous ji trestuhodně zahodil. Blízko ke vstřelení branky měl také Blažek. V závěru utkání už hráli hosté vabank a Baník je v posledních minutách utkání potrestal dvěma brankami. “Samozřejmě jsem zklamaný. Čekal jsem, že se kluci o body více poperou. Soupeř byl fotbalovější a vyhrál zaslouženě,“ řekl k utkání asistent trenéra S. Bor Jaroslav Folejtar.

B. Sulkov – S. Bor 4:0. Poločas: 1:0. Branky: Boršík 2, Beran, Novák. Rozhodčí: Lukáš. ŽK: 2:3. Diváci: 60.

BOR: Touš – J. Zeman, M. Vaňous, Kaněra, L. Zeman, Drozda, Bláha, P. Zeman, Krivda, Andrle, Blažek. Střídali Šašek, Vorlíček, Janků a Jutka.