K západním hranicím přijede v sobotu jeden z největších aspirantů na přeborníka kraje, fotbalisté Slavie Vejprnice. Zápas druhého týmu průběžné tabulky po sedmi kolech a třetího celku slibuje kvalitní fotbal s dramatickým průběhem.

Vejprničtí v minulém kole rozstříleli Horní Břízu (8:1), jediný zástupce Tachovska v soutěži si za výhru 5:2 přivezl všechny body z Chotíkova. „Proti Vejprnicím se nám v přípravě vždy dařilo, ale mistrovská utkání jsou o něčem jiném," poznamenal k nadcházejícímu zápasu hrající trenér Rozvadova Martin Bronec, který nemůže počítat s dlouhodobě nemocným Mráčkem.

"Na marodce jsou dále Žemlička a nově také Jedlička, který bere antibiotika. Postrádat budeme i Tomáše Kabourka, jenž je pracovně v cizině," provedl „inventuru" kádru lodivod. „O tom, kdo bude připraven k utkání se ale rozhodne až na pátečním, před zápasovém tréninku (pozn. red.: článek vznikal v pátek dopoledne). Tam uvidíme, kdo bude moci hrát," dodal Bronec.

Nováčku soutěže se zatím více daří venku než na domácím trávníku. „Je to spíše o našem herním projevu. Moc se nám nedaří hrát do plných, ale tohle utkání hrajeme doma a i proti tak kvalitnímu celku jako je Slavia v něm chceme uspět. Do každého zápasu jdeme s cílem vyhrát, uvidíme jak to bude vypadat na hřišti," řekl kouč. „Věřím, že utkání k radosti našich příznivců zvládneme a po utkání se budeme radovat s tří bodů," je optimistou Bronec.

Hraje se v sobotu od 16.30 hodin a řídí ho Lego