Bydžovský skóroval ve dvaadvacáté vteřině

Dlouhý Újezd - Sparta zakončila podzim v 1. A třídě výhrou se Zručí 3:2.

20.11.2012

Fotbalisté Sparty Dlouhý Újezd, zakončili podzimní sezonu v 1. A třídě vítězstvím 3:2 nad sousedy z tabulky Zruč. Hlavní podíl na výhře domácího celku měl dvěma trefami a výkonem Bydžovský.

Úvod vyšel parádně Spartě. Po rozehrávce Zruče zachytil  míč domácí Bydžovský a zaskočil obranu včetně brankáře Klika – 1:0. Hosté měli vzápětí příležitost na vyrovnání, ale domácí gólman Mrázek byl na místě. Poté mířil nepřesně Bukva a po něm zahřál prokřehlé diváky rybičkou Tůša.  Další pokus Roháče skončil v rukavicích gólmana hostů. Ani další šance Bukvy, Roháče a Stoklasy neměly gólovou koncovku.  Na druhé straně zlikvidoval Mrázek dělovku Egermajera. Hosté „zaspali" podruhé v 17. minutě a Roháč měl snadnou práci – 2:0. Potom zatahoval záchranou brzdu Mrázek, ale další pokus hostů už měl úspěch. Kontaktní branku vsítil po chybě obránců Sparty Kalaš – 2:1.  Domácí přestali hrát a Zruč začala kousat. Mrázek vychytal dvakrát po sobě střelce hostů a na druhé straně nedal po pěkném centru Bydžovského hlavou Zeman.

Druhá půle začala oboustranně útočně a hra se přelévala z jedné strany na druhou. Domácí zaostávali v přesnosti přihrávek a umožňovali zručským fotbalistům  vytvářet si šance.  Rozhodující branku vsítil po zmatcích  ve vápně hostů pohotově Bydžovský – 3:1. Gólu předcházela  přesná kombinace po ose Bukva, Zeman.  Za pár minut hosté snížili, ale radost jim pokazil praporek asistenta rozhodčího, jenž signalizoval ofsajd.  Svoji aktivitu přetavili hráči Zruče šest minut před koncem v branku – 3:2, střelcem byl Král.  Na vyrovnání jim ale síly nezbyli. Naopak domácí Bydžovský mohl dát svoji třetí branku zápasu, ale Klik jeho střelu zlikvidoval.

„Soupeř překvapil sympatickou hrou a byl nám velice vyrovnaným soupeřem. Z mnoha šancí,  které jsme si vytvořili, dali  naštěstí o jeden gól více než hosté.  Myslím si, že za předvedenou bojovnost a výkon jsme si vítězství zasloužili,"  shrnul poslední podzimní vystoupení Sparty její trenér Pavel Smolák.

Sp. Dl. Újezd – Zruč 3:2
Poločas: 2:1. Branky: 1. a 63. Bydžovský, 17. Roháč – 21. Kalaš, 84. Král. Rozhodčí: Sziuszay. ŽK: 0:4. Diváci: 40.
Sparta: Mrázek – Havel (41. Švábek), Gabčo, Tůša R. Bučan, Bydžovský, Roháč (68. Pavlík), Zeman, Houda, Stoklasa, Bukva.

20.11.2012 VSTUP DO DISKUSE

Vánoční písně zněly v Chodové Plané
12

Videosouhrn Deníku – 16.–17. prosince 2017

Formanova zdravice po 50 letech a heroinoví Makedonci: nejlepší videa víkendu

Vánoční besídku pořádali ve stáji mezi koňmi

Kladruby – Zazpívat, zarecitovat a strávit pěknou předvánoční chvíli se svými čtyřnohými přáteli přišli děti a koňáci, kteří pravidelně navštěvují Pony farmu v Kladrubech Pozorce.

Meteorologové varují: Řidiči a chodci, pozor na náledí!

Západní Čechy - Meteorologové varují před tvorbou náledí během noci na pondělí.

Stezka do Plané už svítí

Planá, Chodová Planá – Po několika letech úsilí začalo svítit veřejné osvětlení na cyklistické stezce spojující město Planá s městysem Chodová Planá.

Černošín - V páteční podvečer 15. prosince se v černošínském kostele konal Vánoční koncert, ve kterém vystupovaly děti z černošínské základní školy pod vedením Nadi Pézlové a Jiřiny Ilyas, pak Píšťalky Dany Steinerové a o závěr hudebního večera se postaral plzeňský malý lidový soubor MLS pod vedením Miroslava Šimandla.