Na úvod nové sezony okresního přeboru ve fotbale se utkaly první dva týmy tabulky té minulé zkrácené. V Lomu, který vedl 1:0, vybojoval tři body Částkov až třemi góly v oslabení o vyloučeného Petra Kašeho.

Exoblastní Studánka získala v Kostelci proti nadšeně hrajícím domácím pouze bod za remízu 1:1 a následnou prohru v penaltové loterii.

Červenou kartu viděl i Jan Šetlík v dresu Sokola Kšice.

Přimda – Konstantinovy Lázně 0:2

Poločas: 0:2. Branky: 22. Pavel Rašín, 35. Karel Praizler. Rozhodčí: R. Friedenberger. ŽK: 4:3. Diváci: 50.

Bezdružice – Bor 0:2

Poločas: 0:1. Branky: 2. David Vitoň, 50. Jiří Stránský. Rozhodčí: Landrgott. ŽK: 1:3. Diváci: 58.

Lom – Částkov 1:3

Poločas: 1:0. Branky: 28. Jan Bukva – 48. Kamil Pták, 55. Pavel Kaše, 67. Michal Machač. Rozhodčí: Kroupa. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (42. Petr Kaše). Diváci: 90.

Škola bude mít více žáků i pedagogů

Stráž – Kšice 3:3, PK 3:1

Poločas: 1:2. Branky: 42. Václav Hlaváč, 76. Daniel Rubant, 81. Miloslav Jedlička – 15. Miroslav Volf, 39. Miroslav Šetlík, 55. Stanislav Bárta. Rozhodčí: Hromka. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (80. Jan Šetlík). Diváci: 50.

Stříbro B – Třemešné 1:1, PK 5:4

Poločas: 1:1. Branky: 20. Karel Šaman – 29. Lukáš Kocourek. Rozhodčí: K. Friedenberger. ŽK: 0:1. Diváci: 35.

Záchlumí – Černošín 0:2

Poločas: 0:0. Branky: 47. Bohuslav Horhol, 87. Ivan Toderiuk. Rozhodčí: Liškutín. ŽK: 1:2. Diváci: 65.

Kostelec – Studánka 1:1, PK 6:5

Poločas: 1:1. Branky: 33. Vitalii Movchan – 40. Jan Horáček. Rozhodčí: Sirový. ŽK: 0:2. Diváci: 80.