Sedmé kolo okresního přeboru druhé třídy nevybočilo z těch předchozích. Opět padlo hodně branek a téměř letní počasí přilákalo do ochozů hojný počet příznivců. Událostí kola je deset branek v síti Damnova na jeho hřišti a nikdo z hráčů neviděl červenou kartu.

Příznivci viděli 41 gólů, nejvíce pak v Damnově (11) a nejméně v Kostelci (3). Největší návštěvu zaznamenali už tradičně v Chodové Plané, kam přišlo 180 diváků, naopak nejméně pak do Damnova (35). Celková návštěva sedmého kola byla 560 diváků. Rozhodčí napomínali 32 hráčů a jak už bylo zmíněno, pod sprchy nemusel předčasně ani jeden.

Stříbrská rezerva slavila v utkání s Planou první výhru v soutěži, když skóre už ve třetí minutě otevřel Trnka. Zajímavostí je, že hosté snížili na 3:1 v nastaveném času a Baník ještě stačil kontrovat čtvrtou brankou (4:1).

Kšičtí proti nováčku soutěže nepřipustili žádné překvapení a o své výhře nad halžskou Čechií rozhodli už v prvním poločasu (5:1).

Damnovští se pomalu a jistě řítí do propasti. Výkony mužstva jsou pro příznivce velkým zklamáním, kde jsou jarní časy. Hraničář domácí borce „vyškolil“ a na jejich trávníku jim „nasázel“ potupnou desítku (1:10).

V taháku kola držely Lázně na hřišti lídra přeboru naději na dobrý výsledek jen do 26. minuty. Slavoji stačilo pak sedm minut a vedl po chybách Konstantinek 3:0. Chodovka ještě do přestávky přidala čtvrtý gól a o osudu utkání bylo rozhodnuto (4:1).

Borští mladíci prokázali v Sulislavi dobrou formu a domácí tým se musel sklonit před jejich kvalitou. Rozhodla produktivnější koncovka hostů a jejich větší touha po výhře (1:4).

Nováček z Černošína neprodal na půdě favorita svou kůži lacino a nebýt střelecké potence domácího Palmy, mohl pomýšlet na bodový zisk. V utkání rozdal arbitr Majerčík devět karet, z toho šest domácím (2:1).

Předzápasové prognózy hovořily jasně pro domácí rezervu. Lomští ale odmítli roli obětního beránka a Tachované si tři body museli vydřít. V úvodu zápasu ztratili dvoubrankové vedení a pak se „zapotili“ (4:2).

Fakta z utkání a ohlasy najdete ve čtvrtečním vydání Tachovského deníku.