Celek Chodského Újezdu opět naděloval

Horšovský Týn - Dufkovo hoši dali rezervě Dynama bůra.

11.9.2012

Třetí zápas po sobě na hřišti soupeře mají za sebou fotbalisté TJ Chodský Újezd. V 1. B třídě porazili FC D. Horšovský Týn B na jeho hřišti 5:0.

Hrálo se za úmorného vedra a v úvodu utkání bylo rušno před oběma brankami. Ani jedno z mužstev se ale nedokázalo prosadit v koncovce. Po pětadvaceti minutách hry následovala excelentní dvacetiminutovka v podání hostů, kteří v ní rozhodli o své výhře. Nejprve ve 26. minutě našel Pešta ideálně na šestnáctce Josefa Pikla a ten střelou do šibenice nedal domácímu Taušovi šanci – 0:1. O čtyři minuty později vybojoval míč Lad. Pikl ml.,  nezištně přihrál Peštovi, který nezaváhal – 0:2. Na 0:3 upravil ve 37. minutě po ukázkové akci Petra Pikla a Pešty kanonýr Bezdička. Tentýž hráč vybojoval ve 43. minutě  míč, vnikl do pokutového územíč a P.  Pikl zakončoval – 0:4.

Druhý poločas začali aktivně domácí, ale jejich akce končily před pokutovým územím hostů, nebo nepřesnou střelou. V 75. minutě se dostal k míči Pešta, pronikl do vápna,  udělal kličku gólmanovi, který jej nedovoleně zastavil. Z pokutového kopu dal na konečných 0:5 Bezdička.
„S výhrou jsem maximálně spokojen. Pro domácí je výsledek až krutý. Druhý poločas už nebyl z naší strany tak povedený, kluci hráli moc individuálně a šetřili pohybem. Bylo ale veliké vedro,  tak jsem je do maxima nehnal. Musím smeknout před brankářem domácích Taušem, který i přes pět obdržených branek byl nejlepším hráčem utkání, když chytil dalších sedm tutovek," řekl k utkání trenér Chodského Újezdu Jiří Dufka.

FC D. H. Týn B – TJ Ch. Újezd 0:5
Poločas: 0:4. Branky: Bezdička 2, Pešta, Lad. Pikl, P.  Pikl. Rozhodčí: Formánek. ŽK: 1:0. Diváci: 100.
Ch. Újezd: Slivoně (75 Kozák), Beneš, Suchý, L. Pikl st., Kurčík, L. Pikl ml., Bezdička, J. Pikl, Trejbal (75. Čepelák), P. Pikl, Pešta (83. Sykal).

11.9.2012 VSTUP DO DISKUSE

Tomáš Mertl se stal potřetí otcem.

Hokejový útočník Tomáš Mertl se stal potřetí otcem

Ilustrační fotografie.

Přijďte si popovídat o Českém lese

Z fary se stanou byty

Kostelec – S poměrně netradičním řešením velkého zájmu o byty přišli v Kostelci.

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Tachovsko – Mládě vzácného orla mořského vylíhlé loni u Boru pozoroval před několika dny ornitolog u Tisové.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Olomouc, Plzeň – Věděli, že to v Olomouci nebude lehké, ale že si odvezou tak hořkou porážku, hokejisté Škody Plzeň nečekali.