Okresní přebor druhé třídy měl o víkendu na programu šesté kolo a počasí fotbalu moc nepřálo. Příznivci se také dočkali několika nečekaných výsledků.

Borští mladíci doma zabojovali a připsali si důležitou výhru. Hosté nedokázali navázat na poslední výkony a odjeli s prázdnou (3:1).

V Horní Jadruži byli favorizováni domácí, ale Dufkovo hoši se dlouho trápili a jednobrankové vedení Damnova otočili těsně před uplynutím 90 minut, respektive v nastaveném čase (2:1).

Drama se odehrálo v Sulislavi, kde domácí přestříleli Planou, které se dávaly před zápasem větší šance. Domácím ani tentokrát tři vstřelené branky na výhru nestačili, museli tak přidat čtvrtou a konečně slavili (4:3).

V Maršovkách se zrodilo překvapení. Domácí Hraničář nesplnil úlohu favorita a do té doby s nevýrazným Lomem nečekaně prohrál (1:3).

Cenné body si připsala také Chodovka, když Lázně propadly v koncovce (2:1).

Ostře sledované utkání rezerv vyhrála v Tachově ta domácí. Baníku nestačily k bodovému zisku ani tři vstřelené branky (5:3).

Mizérie Kokašic má pokračování. Na hřišti pod Krasíkovem „neměli“ domácí na záchlumský Motor a jejich situace je vážná (1:4).