Čtvrté kolo okresního přeboru druhé třídy bylo velmi „chudé" na branky. Zrodily se dva překvapivé výsledky, nečekala se výhra Kšic v Bezdružicích a Lázní na hřišti vedoucího Damnova. Dvakrát skončily zápasy remízou a penaltové rozstřely vždy vyhrály, shodně 3:2,  hostující týmy.

V tomto kole padlo jen 22 branek, nejvíce v Damnově  (6) a nejméně v Erpužicích (1). Do ochozů přišlo 406 diváků, nejvíce v Černošíně (76) a nejméně jich bylo v Damnově  (30). Rozhodčí napomínali 24 hráčů a předčasně pod sprchy museli bezdružický Bastl, Andrle z Boru a damnovský Šašek.

V Černošíně se utkala mužstva, která moc branek nedávají. Potvrdilo se to v jejich vzájemném měření sil, kdy o prohře studáneckého Dynama rozhodla jediná branka. Čtyři minuty po přestávce se trefil Turek (1:0).

Nováček se ani tentokrát  výhry na domácím trávníku nedočkal. Proti favorizovanému Částkovu ale sehrál více než vyrovnanou partii, jen opět zklamal své příznivce v koncovce. Hraničář šel do vedení, kdy chybu domácích potrestal zkušený P. Hrabovský.  Na druhé straně vyrovnal neméně zkušený K. Pták. Po přestávce se už sedm desítek příznivců další branky nedočkaly.  V penaltovém rozstřelu se zaskvěl částkovský gólman Hrabovský (1:1, PK 2:3).

V Plané se hrálo dramatické utkání, ve kterém na vedoucí branku domácích dokázal M. Záchlumí v prvním poločasu vždy odpovědět.  Domácí se trefili už v osmé minutě Peklem, ve 23. vyrovnal K. Kříž, ale minutu na to vedli Plánští zásluhou Sovky, ovšem K. Kříž srovnal. Ve druhém půli padla jediná branka a to do sítě hostů, kteří  na ní už nedokázali reagovat (3:2).

Překvapení se zrodilo v Bezdružicích, kde Kšičtí zaskočili domácí Jiskru. Naděje domácích „utopil" L. Dýdek, jenž se trefil už ve 12. minutě a další branku přidal ve 29. minutě. Když se ještě v první půlhodině zapsal do listiny střelců kšický Sak, bylo rozhodnuto. Bezdružičtí se v koncovce neprosadili (0:3).

Konstantinky dokonale zaskočily vedoucí Damnov dobrou obranou a v koncovce byly produktivní. Hosté vedli už 4:0 a až v 82. minutě skóroval Šály z pokutového kopu. Čtyři minuty před koncem dal gól Butorka, ale navíc domácí neměli (2:4). 

Kostelečtí marně hledají formu a v duelu se Sulislaví zachraňovali alespoň bod, když smazávali dvoubrankové manko. Sulislavský poslal už v 11. minutě z penalty do vedení Duník a druhou branku přidal o tři minuty později. Domácí do poločasu snížili a ve druhém stačili jen vyrovnat. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější hosté a přivezli tak dva body(2:2, PK 2:3).

Nováček z Erpužic měl šanci napravit si reputaci po domácím „výbuchu" se Stráží, ale proti oslabenému celku Boru se neprosadil. Hosté vedli od 28. minuty L. Zemanem a nikoho z přítomných diváků nenapadlo, že už další branku neuvidí. Borští hráli poslední čtvrthodinu bez vyloučeného Andrleho, ale Jiskra vyrovnat nedokázala (0:1).

Fakta a sestavy mužstev najdou čtenáři ve čtvrtečním vydání  Tachovského deníku.