O víkendu se hrálo kompletní kolo všech okresních soutěží mužů a přineslo velmi zajímavé výsledky. Na obou pólech tabulek je „našlapáno“ a prakticky všechna mužstva stále o něco hrají, což je pro fotbalové příznivce jen dobře.

V okresním přeboru se potvrzuje, že v boji o záchranu i postup je „namočeno“ hodně klubů. Lídr z Plané přenechal body domácí rezervě Stříbra a to ho stálo první místo. Tam se vyhoupl Chodský Újezd. Rušno je a ještě bude na opačném pólu. Podrobněji se k soutěži vrátíme ve čtvrtek v pravidelné sumarizaci a ohlasy trenérů.

V okresní soutěži třetí třídy se na výsluní vrátil Černošín, který vyhrál v Lesné. Nečekané klopýtnutí Studánky s Baníkem Zadní Chodov je největším překvapením kola. Souboj dvou aspirantů na nejvyšší příčky vyšel lépe Kladrubům a halžská Čechie tak přišla o pozici lídra. V zápase o sestup nováček z Třemešné klíčový duel s rezervou Sparty nezvládl a stále drží nelichotivé poslední místo. Další prohru zaznamenali Erpužičtí a v tabulce nebezpečně padají. Dobře si vede Stráž, která zvítězila s rezervou Hraničáře na jejím hřišti.

V nastavbové části čtvrté třídy se utkávají mužstva, která se z podzimu moc neznají a hlavně tipéři mají z výsledků zamotané hlavy. V A skupině nezaváhaly vedoucí týmy Lázní a Chodského Újezdu, mají čtyř respektive pětibodový náskok. V „Béčku“ si dobře vedou rezerva Erpužic a Tisová s B týmem Stráže.

Kompletní výsledky a tabulky najdete v úterním vydání Tachovského deníku.