Fotbalisté B. Stříbro zajížděli po domácí výhře s Č. Příkosice (3:2) na hřiště největšího favorita Fincentra krajského přeboru Senco Doubravka.

Domácí naplnili předzápasové prognózy a zvítězili s přehledem 5:1. Baník zaspal začátek a favorita postavil v šesté minutě na koně, kdy inkasoval z kopačky Švece. Domácí byli lepším týmem a svou převahu vyjádřili do poločasu ještě jednou brankou. Baník nezvládl ani vstup do druhého poločasu a o výsledku bylo rozhodnuto. Čestný úspěch Stříbra zaznamenal Malý.

„Soupeř měl vyrovnaný kádr, který byl o krok vpředu. Bohužel, my nenašli taktiku na jeho kombinační fotbal a nedokázali eleminovat jeho herní projev. Sice jsme nedokázali proměnit naše šance, ale Senco bylo častěji u míče, mělo další příležitosti a zaslouženě zvítězilo,“ hodnotil utkání trenér stříbrského Baníku Jaroslav Lorenc.

Senco Doubravka – B. Stříbro 5:1

Poločas: 2:0. Branky: 6., 49., 54. Švec, 37. Šperl, 73. Duchek – 63. Malý. Rozhodčí: Simbartl. ŽK: 6:3. Diváci: 150.

Baník: Cipra – Zaoral, Hřebík (65. Hruška), Demjan, Jareš, Havel (80. Hejcman), Malý, Šaman, Kertis (46. Vraštil), Florus, Dyk.