K poslednímu kolu divize zajížděli starší žáci FK Tachov na hřiště favorizované Dukly Praha. Domácí potvrdili papírové předpoklady a zvítězili 6:1.

Dukla svou pozici potvrdila už v úvodních minutách, kdy potrestala chybu tachovské obrany. Soustružník ještě první střelu vyrazil, ale na dorážku Procházky byl krátky – 1:0. Od osmé minuty o sobě dali vědět dvakrát hosté, ovšem chybělo zakončení. V desáté minutě přišel rychlý protiútok Dukly a Vrkoč zvýšil na 2:0. V 17. minutě se dostal poprvé ke slovu tachovský rychlík Honzík, v souboji s gólmanem však trefil jeho náruč. Další jeho pokus už skončil gólem – 2:1. Po přihrávce Marka se dostal do třetí šance, ale vyrovnání nepřišlo. V dalších minutách se blýskl Soustružník, který musel ale v závěru kapitulovat po akci Bendy – 3:1. Stejnou mincí oplácel Honzík, jeho zakončení bylo nepřesné.

Jak první poločas skončil, tak druhý začal. Domácí obraně utekl Honzík, gólman Kořínek byl na místě. Nedáš. dostaneš se opět potvrdilo. Střílel Beneš a míč se štěstím skončil v síti – 4:1. V dalších minutách bylo rušno před oběma brankami, ale stav se neměnil až do 54. minuty, kdy Soustružníka prostřelil Beneš – 5:1. V závěru se hosté snažili o zkorigování, ovšem akce Danka, Čady a Honzíka gólem neskončily. Naopak, hosté inkasovali z rychlého protiútoku, který zakončil Praisler – 6:1. “Do Prahy jsme odjížděli bez nemocného Klesy a Fišra. Opět se ukázalo, že lacino inkasujeme a neumíme proměnit ani nejvyloženější příležitosti. Chyby v obraně se v této soutěži okamžitě trestají, ale my to bohužel neumíme. Jinak hru kluků a bojovnost musím pochválit, ač to výsledkem nevypadá. Kdybychom využili tři tutovky, dostali bychom soupeře pod větší tlak a také on v obraně chyboval. My to ale využít nedokázali,“ řekl k utkání trenér Tachova Jan Sňozík.

FK Dukla Praha – FK Tachov 6:1 Poločas: 3:1. Branky: Beneš 2, Procházka, Vrkoč, Benda, Praisler – Honzík. Rozhodčí: Blažej. Diváci: 30.

Tachov: Soustružník - Čada, Pták, Výleta, Danko - Janda (36. Vávra), Maule, Fencl - Marek (36. Dvořák), Honzík. Trenér J. Sňozík, as. trenéra V. Lintner a ved. týmu R. Volka.