ČFL:
Převýšov – Tachov (NE, 10:15)
KPM:
Nýrsko – Stříbro (NE, 15)
Holýšov – Rozvadov (NE, 17)
I.B třída:
Chodová Planá – Částkov (SO, 15)
Dlouhý Újezd – Chodský Újezd (SO, 17)
Planá – Bor (SO, 17)
II. třída:
Konstantinovy Lázně – Záchlumí (SO, 15)
Bezdružice – Přimda (SO, 17)
Kšice – Studánka (SO, 17)
Halže – Staré Sedliště (NE, 15)
Stříbro B – Černošín (NE, 15)
Kostelec – Lom (NE, 15)
III. třída:
Zadní Chodov – Tisová (SO, 17)
Halže B – Trpísty (SO, 17)
Kladruby – Sulislav (NE, 10)
Lesná – Dlouhý Újezd B (NE, 14)
Planá B – Bor B (NE, 14)
Konstantinovy Lázně B – Třemešné (NE, 15)
IV. třída:
Damnov B – Zhoř (SO, 17)
Ctiboř – Bernartice (SO, 17)
Chodová Planá B – Brod (NE, 14)
Částkov B – Chodský Újezd B (NE, 14, Maršovy Chody)
Vranov – Studánka B (NE, 14)
Hošťka – Bezdružice B (NE, 15, hřiště Rozvadov)