Fotbalisté Slavoje Chodová planá se pomalu loučí s 1. A třídou, kde po postupu vydrželi jen rok. V devětadvacátém kole prohráli na hřišti Slavoje Žihle 2:6, když utkání odehráli v kombinované sestavě.

Začátek zápasu dvou Slavojů vůbec nenasvědčoval tomu, že by ten hostující měl odjet s takovým debaklem. V desáté minutě se prosadil kanonýr Chval a hosté vedli. Vzápětí mohl zvýšit na 0:2 Soukup, ale zradila jej koncovka. Domácí ještě do přestávky skóre otočili a ve druhém poločasu byli jasně lepší.

„V prvním poločasu jsme ještě s domácími hráli vyrovnanou partii. Škoda, že jsme nezvýšili na 2:0, mohlo to vypadat jinak. Místo toho jsme inkasovali laciné branky. Po přestávce už měli domácí navrch, my odešli fyzicky. K utkání jsme odjeli v jedenácti," posteskl si trenér Chodové Plané Saša Suk.

Sj. Žihle – Sj. Chodová Planá 6:2
Poločas: 3:1. Branky: Peterka 2, Bláha, Otcovský, Rambousek, Čapek – Chval, Soukup. Rozhodčí: Špoták. Hráno bez karet. Diváci: 60.

Ch. Planá: Petrželka – Rolko, Zápotočný, Kutička, Plecitý, J. Ščasnár, Ovčačík, Soukup, Šmolík, Chval, Spěváček.