V zahajovacím utkání fotbalové 1. A třídy porazil SKP Okula Nýrsko mužstvo TJ Chodský Újezd 3:0. Náš zástupce odjel k utkání v nekompletní sestavě a podle slov trenéra Dufky byla prohra pro jeho svěřence krutá. O výhře Okuly rozhodly dvě slepené branky v rozmezí tří minut v úvodu druhého poločasu.

V prvním poločasu se hrál oboustranně opatrný fotbal. Hosté ohrozili branku domácích ve 12. minutě, kdy střelu L. Pikla domácí brankář vyrazil na roh. O pět minut později po akci domácího Bastla zakončil prudkou střelou Kalivoda ml. a Slivoně v brance hostů měl hodně práce. V 39. minutě György uvolnil Trefance, ale Slivoně včas vyběhl. Hosté mohli skórovat ve 44. minutě, po akci Pešty střílel vedle P. Pikl.

Po přestávce začali domácí jako vyměněni. V 50. minutě Výtisk poslal přesný pas za obranu hostů a György přesnou střelou otevřel skóre utkání – 1:0. Tři minuty na to Bastl podél brankáře vstřelil druhý gól domácích. Hosté měli v další průběhu výhodu trestného kopu, ovšem skóre se neměnilo. V 67. minutě se po centru Györgyho dostal k míči Antonovics a bylo rozhodnuto – 3:0. Hosté se snažili o vstřelení branky, ale obrana Okuly pracovala spolehlivě. Nejblíže k tomu měli v 84. minutě, kdy se do šance dostal L. Pikl ml., ale jeho střela z úhlu se mezi tyče nevešla.

„Domácí vyhráli zcela zaslouženě, ale o tři brány lepší nebyli. Hráči jsou ještě na dovolených, tak jsme museli hodně improvizovat," řekl stručně k utkání trenér TJ Chodský Újezd Jiří Dufka.

SKP O. Nýrsko – TJ Ch. Újezd 3:0
Poločas: 0:0. Branky: Antonivics, Bastl, György. Rozhodčí: V. Duda. ŽK: 2:2. Diváci: 70.

Ch. Újezd: Slivoně – Beneš, Vyskočil, J. Pikl, L. Pikl ml., Vejvoda, Pešta, P. Pikl, L. Pikl st., Šindelář (22. Sykal), Peklo.