Mužstvo TJ Chodský Újezd sehrálo s Pačejovem více než vyrovnanou partii, ovšem po výsledku 1:0 pro domácí si do tabulky žádné body nepřipíší. Hosté nedokázali využít ani ty nejvyloženější příležitosti.
První poločas měl vyrovnaný průběh. Nerovný terén komplikoval hráčům souhru, přesto si oba týmy dokázaly vypracovat několik šancí.

„My měli čtyři, kdy jsme šli například sami na gólmana, ale Štěpán Otava nedal. Domácí měli dvě. Branku dali pomalu z ničeho. Pro střelu z pětadvaceti metrů si náš gólman v pohodě šel a míč před ním nečekaně na nerovnosti dostal jiný směr a přelétl jej, smolná branka," popsal stručně dění v prvním poločasu trenér TJ Chodský Újezd Zdeněk Slowik.

Po změně stran už byli hosté jasně lepším týmem a domácí se často jen zoufale bránili. „O přestávce jsem musel klukům vyčinit, nelíbilo se mě nasazení. Po nějakém přeskupení v sestavě jsme domácí prakticky ve druhém poločasu k ničemu nepustili. Přesto, že jsme šli dvakrát sami na gólmana, tak se nám nepodařilo vyrovnat. Přišli další střelecké příležitosti, ovšem jejich gólman byl vynikající a hlavně jemu mohou vděčit domácí za výhru. Z naší strany už to nebyla ani smůla, ale nemohoucnost v koncovce. Za druhý poločas jsem ale hráčům poděkoval. Hráli velmi dobře, chyběla tomu jen ta koncovka," litoval nevyužitých příležitostí Slowik.

„Problém je, že máme hodně úzký kádr, ale ve hře už je nějaký posun k lepšímu. Bojujeme dál. Musí to zvládnout tyhle kluci," dodal trenér.

S. Pačejov – TJ Ch. Újezd 1:0
Poločas: 1:0. Branka: 35. Hlůžek. Rozhodčí: Duda. ŽK: 0:1. Diváci: 121.

Ch. Újezd: Černý – Vejvoda, L. Pikl ml., L. Pikl st. (62. Čepelák), J. Pikl, Mráček, Beneš, Slowik, Otava, Trejbal, P. Pikl. Trenér: Zd. Slowik.