Do kroniky Tělovýchovné jednoty Chodský Újezd přibude další skvělí zápis. V soutěži okresního přeboru starších žáků sezony 2014/2015 se tým vedený triem trenérů Raba, Zivčák, Fabo stalo přeborníkem okresu. V dlouhodobé historii je to poprvé a klub tak potvrdil vynikající práci s mládeží.

„Za úspěchem stojí tříletá práce, skvělá parta hráčů, velká dřina a odříkání. Tréninky dvakrát týdně, kvalitní zimní příprava a v neposlední řadě i individuální tréninky, to vše za velké účasti hráčů," vyjmenoval „příčiny" úspěchu trenér Václav Raba.

Z výčtu pořádaných akcí patří mezi největší zážitky zájezd na prvoligové utkání Viktorie Plzeň, kdy hráči Chodského Újezdu doprovázeli hráče Viktorky na hrací plochu před zahájení utkání.

„Dále už každoročně pořádáme o prázdninách víkendový kemp na hřišti v Horní Jadruži, který je spojen s náborem nových hráčů. Proto se nebojte přivést své ratolesti mezi nás, rádi vám přijmeme a případně poradíme. V našem klubu najdete příjemné prostředí, individuální přístup k začátečníkům i pokročilým hráčům. Náš cíl je fotbalem se bavit," pravil trenér Raba a dodal. „Každý trenér mládeže ví jak je těžké přivést mladé na fotbalové trávníky a když už přijdou tak je něčím zaujmout. Nám se to částečně povedlo a odměnou nám je mistrovský titul."

Za ním, podle trenéra, stojí práce mnoha lidí. „Chtěl bych touto cestou poděkovat vedení TJ, realizačnímu týmu mládeže, hráčům, rodičům a v neposlední řadě i fanouškům kteří nás v těch nejhorších chvílích drželi pěsti a byli tím dvanáctým hráčem. Určitě bychom se neobešli a za podporu děkujeme Obecnímu úřadu Chodský Újezd, Igro s.r.o, Stora Enso Wood products s.r.o Elektromedia Němec Jiří a stavební firma Král Ruda," vyzdvihl a poděkoval všem Raba.